Junior konzultant - tým Řízení rizik

Praha

Měnit firmy k lepšímu je odpovědná práce, ale může to být i zábava. Obzvlášť když děláš s lidmi, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se rozvíjet. Přesně v takovém prostředí se pohybujeme my a právě hledáme nové kolegy. Vypracuj se u nás na špičkového odborníka.

Co budeš vlastně dělat?

„Byznys se dnes hodně proměňuje a s nástupem disruptivních technologií se budoucnost velmi špatně modeluje. Manažeři se vrací k intuitivnímu rozhodování a vyhrávají ty firmy, které najdou nejvíc energie a odhodlání ke změnám.

Můj tým má za úkol objevovat nové příležitosti a pomáhat klientům, aby měli dost informací a podkladů k takovým rozhodnutím. Aby je učinili včas a správně. Protože kdo nevyužije svůj potenciál naplno, nemá v dnešním byznysu šanci přežit. Naše projekty jsou velmi různorodé a často i unikátní. Zpracováváme studie trhu, které určují budoucnost odvětví. Děláme projekty, co mají za cíl porozumět fungování firmy, hlavně z pohledu řízení a kontroly. Vedeme konsorcia firem instalující prvky chytrých řešení. Nebo třeba školíme seniorní management v seberozvoji.

Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Od sběru a zpracování firemních dat, přes rešerše trhu, studium tuzemské i evropské legislativy, tvorbu norem a procesů, řízení projektů až po prezentaci. Ovládneš prostě všechno, co potřebuje úspěšný konzultant, aby byla jeho práce užitečná a klientovi pomáhala v jeho těžkém rozhodování. Poznáš etablované firmy, pro které pracujeme už 17 let, i společnosti, o kterých bude teprve slyšet. Budeš pracovat v týmu, kde se rodí inovativní myšlenky a produkty.“

- Josef Severa, šéf Risk Transformation

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole. Tým vedou zkušení manažeři a doplňuje je řada výjimečných odborníků z praxe. Jsme dobrá parta, nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, koncert nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017–2019

Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně ve 4. ročníku – jen bychom potřebovali, abys na placenou stáž v EY měl alespoň 3 dny v týdnu.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky. Pokud máš základy v účetnictví nebo financích pomůžeme ti tvoji znalost prohloubit.

 • Komunikativní znalost angličtiny. Další jazyk, třeba němčina, je určitě vítanou výhodou!

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, řízení rizik a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den.

 • A co je úplně nejdůležitější?

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení právě probíhá. Zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme v létě, ale můžeme se individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz.