Účetní profesionál junior - Brno (full-time)

Brno

Formulka „Má dáti – dal“ je dobrý začátek, ale k ovládnutí účetnictví rozhodně nestačí. Přidej se do našeho brněnského týmu, kde tě naučíme dělat účetnictví nejlíp, jak to jde.

Co budeš vlastně dělat?

„Účetnictví je komplexní řemeslo, které obnáší mnohem víc než jen správně evidované faktury. My v brněnském EY děláme účetnictví tak, že jdeme do hloubky. Víme, co klienti řeší za problémy a snažíme se najít ten nejlepší způsob, jak jim pomoct. Nečekej, že budeš mít na starosti jenom jeden proces, u nás budeš řešit klienta komplexně a s přesahem do daní.
V našem týmu se naučíš dělat účetnictví doopravdy kvalitně. Budeš se podílet na účetní operativě a pro různě velké společnosti připravovat účetní závěrku na základě jejich podkladů dle mezinárodních standardů. Postupně získáš přehled o tom, jak fungují procesy v různých firmách. Poznáš, jak to chodí u klientů v různých oborech a to nejen u nás, ale i na Slovensku. Dostaneš tak možnost vypracovat se v řemesle, které dnes neovládá každý. Všechno děláme tak, aby nás práce bavila. I proto ti můžu slíbit, že dělat účetnictví u nás rozhodně není žádná rutina.“

- Stanislav Petřík, manažer účetního týmu

Proč se přidat k EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci

Děláme zajímavé věci pro klienty všude po světě. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů a porosteš nejen po odborné stránce, ale i osobnostně.

 • Nestrávíš mládí v kanceláři

Profese účetního vyžaduje, aby byl člověk ve střehu. Pracujeme ale tak, aby nás práce bavila a měli jsme čas i na osobní život. Když je potřeba, mákneme, když je volněji, netrávíme v kanceláři zbytečné přesčasy.

 • Kariérně porosteš

Juniorní pozice je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat víc zodpovědnosti, a když ti práce půjde od ruky, povýšíme tě na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás realita.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě v centru Brna, zázemí a veškerý komfort, který je k zpříjemnění práce potřeba.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Základní přehled o účetnictví a daních. Ať už ho máš ze střední nebo z vejšky, základní vhled do problematiky účtování by ti neměl chybět.
 • Analytické myšlení, protože při téhle práci musíš dát dohromady řadu proměnných.
 • Komunikativní znalost angličtiny Both written and spoken, because, you know, we use English very often.
 • Zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci – a to nejen o účetnictví, ale taky o tom, jak vysvětlit komplikované věci..
 • A co je úplně nejdůležitější? Chuť pustit se do dobrodružství.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 28 000 - 30 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu
 • Laptop a iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. Nástup ihned nebo v červenci 2019, ale můžeme se individuálně domluvit na jiném datu.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Díky a těšíme se na viděnou.