Senior konzultant - tým Supply Chain & Operations

Praha

Jsme tým s devítiletou historií – nejzavedenější na trhu v rámci Big 4, zaměřujeme se na poradenství v operations, zejména pro výrobu, údržbu, engineering a supply chain.
Těsně spolupracujeme s týmy jak v rámci českého EY, tak i se zahraničními (např. Německo, Korea, Turecko, apod.).

Neustále hledáme a rozvíjíme nové přístupy, produkty a služby – podpora našich kolegů v těchto oblastech je pro nás prioritou. Jsem aktivní v oblasti digitální strategie pro výrobní společnosti a
v propagaci a zavádění Průmyslu 4.0. Často cestujeme, zejména po ČR a po Evropě a pracujeme pro nejvýznamnější výrobní společnosti v našem regionu.

Představujeme klientům nové technologie a přístupy – například 3D tisk, průmyslový internet věcí, rozšířenou realitu, prediktivní modely pro kvalitu a údržbu.

Náplň práce:

  • Samostatná práce na projektech a vedení projektových týmů
  • Rozvoj vybraných expertních oblastí
  • Prezentace EY na odborných konferencích
  • Vymýšlení nových řešení a přístupů s přidanou hodnotou pro klienta

Požadujeme:

  • Prokazatelnou praxi v oblasti poradenství & zvyšování výkonnosti výrobních podniků – zejména v oblasti údržby, digitalizace, kvality, výroby, apod.
  • Zkušenost s vedením projektů v poradenství
  • Schopnost strategického nadhledu & schopnost hledat řešení i v neřešitelných situacích
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a do zahraničí
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2), němčina je významné plus
  • Schopnost vést tým a budovat vlastní expertní oblast
  • Smysl pro humor

Nabízíme:

  • traktivní a různorodou práci
  • Práci na projektech v Praze i dalších městech regionu Střední a Jihovýchodní Evropy
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Výkonům odpovídající kariérní růst
  • Nadstandardní systém školení (SW, jazyková školení, soft-skills)
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně bonusů dle osobního výkonu
  • Moderní kanceláře v centru Prahy