Junior konzultant - tým Due Diligence / Data Analytics

Praha

Když se kupuje, prodává firma nebo se plánuje velká investice, je potřeba zjistit, ověřit a připravit spoustu věcí. My jsme ti, co pomáhají identifikovat rizika a benefity transakcí a investic. Přidej se k nám a staň se jedním z odborníků, kteří stojí za transakcemi a investicemi, co hýbou nejen českou ekonomikou.

Co budeš vlastně dělat?

,,Když se dělá velká transakce, náš tým Due Diligence u toho nikdy nechybí. Stojíme na straně kupujícího, který potřebuje zjistit, zda ve společnosti, kterou se chystá koupit, nejsou skryté problémy či rizika do budoucnosti. Při takových obchodech musí totiž znát sebemenší detail a pochopit její příběh. V tu chvíli přicházíme na řadu my. Klientovi připravíme předinvestiční prověrku, zanalyzujeme finanční a obchodní informace a upozorníme ho na případná rizika spojená s transakcí.

V našem týmu budeš od začátku pracovat na reálných zakázkách, při kterých se dostaneš k opravdu zajímavým transakcím, za kterými stojí velcí investoři. Projektů máme za sebou spoustu a díky tomu ti můžeme předat naše zkušenosti a know-how. Začátky můžou být náročné, ale bude to stát za to!“

Aktuálně pracujeme na důležitém globálním projektu, kterého bys byl součástí.
Pracuje se zde s Big Data, které je potřeba zpracovat, zanalyzovat a připravit pro klienta ve srozumitelném formátu (data visualization).

-Josef Dobřichovský, šéf týmu Due Diligence

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na sport.

 • Podíváš se do světa

Budeš se aktivně podílet na transakci v globálním měřítku, a proto budeš mít možnost navštívit naše offices v různych zemích Evropy a také poznat zahraniční kolegy.
Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo i při stážích.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, o kterých se často píše v médiích a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky např. CFA, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidé, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou? Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra, ideálně titul z ekonomické školy
 • Zkušenosti v oblasti datových analýz

Denně budeš pracovat na úrovni Big Data – zpracovávat velké datasety, analyzovat a vizualizovat - proto určitě oceníme znalost programů Alteryx a Spotfire.

 • Komunikativní znalost angličtiny

You need to be comfortable in writing and speaking English, because we do this everyday.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, komunikovat s klienty, pracovat od nás z kanceláře i přímo v terénu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdřív, ale můžeme se individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou.