Junior konzultant - tým Pojišťovnictví

Praha

Pojď s námi pomáhat velkým evropským pojišťovnám v oblastech řízení rizika, stanovení technických rezerv nebo úspory kapitálu. Naučíme tě pohybovat se v pojistné matematice i nejnovější pojistné legislativě a regulatorice. Pracujeme také na robotizaci a optimalizaci procesů uvnitř pojišťoven nebo vyvíjení nových pojistných produktů založených na Machine Learning algoritmech. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Co budeš vlastně dělat?

Jsme součástí týmu, který má 130 členů a zabývá se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním rizika, optimalizací nebo regulací a jejím dopadem na pojišťovny i banky. Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na pojistnou matematiku, robotizaci procesů, analýzu dat, regulaci finančnictví a pojišťovnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení. Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat. 

Náš tým zaměřený na poradenství v oblasti pojišťovnictví o 17 lidech vymýšlí a dodává inovativní řešení šitá klientům na míru. Úzce také spolupracujeme s kolegy z Maďarska, Slovenska, Srbska nebo Chorvatska. V našich projektech hojně uplatňujeme pojistnou matematiku a statistiku, jako je životní i neživotní rezervování a oceňování, stochastické simulační modely a jejich předpoklady, analýzu cash flows, testy postačitelnosti rezerv a přístupy k řízení rizika. Protože jdeme s dobou, máme v našem týmu kolegy specializované na techniky Robotics Process Automation, mapování a optimalizaci procesů a aplikace Machine Learningů algoritmů jako jsou neuronové sítě 

Budeš pracovat na projektech v Praze, tak i po metropolích střední Evropy.  Když ukážeš, že ti jde práce pěkně od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě. Díky tomu dostaneš možnost poznat různé pojišťovny (nebo banky) „zevnitř“ a získáš tak jedinečnou zkušenost pro svůj budoucí karieéní růst.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem. Porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. U nás je kariérní růst samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2014 – 2018 se zaměřením na matematiku, statistiku nebo ekonomii. Pokud ještě studuješ VŠ, nevadí. Nabíráme i kolegy na poloviční úvazek nebo internship a umíme sladit práci se školou, aby ti nic ve škole neuteklo.
 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o pojišťovnách, bankách, fondech a řízení rizik. Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu.

 • Zkušenosti s matematickým a jiným softwarem

Říká ti něco R, SAS nebo SQL? Na některých typech projektů je budeš používat denně.

 • A co je úplně nejdůležitější

Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie. Budeš prostě pracovat mezi svými.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Nástup je možný ihned.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. Díky a těšíme se na společné projekty.