Konzultant - tým Veřejný sektor

Praha

Do týmu, který se zabývá poradenstvím pro veřejný sektor, hledáme vhodné kandidáty na pozici konzultant. Jedná se o práci na plný úvazek s nástupem ihned (dle dohody).

Pracovní náplň:

  • Účast na projektech pro veřejný sektor (Evropská komise a její agentury, česká ministerstva a jejich podřízené organizace a velké municipality), a to především v následujících oblastech:

• Administrativní ověření žádostí o platbu;
• Veřejnosprávní kontroly projektů na místě dle zákona o finanční kontrole (finanční i věcná kontrola);
• Kontroly veřejných zakázek dle zákona o veřejných zakázkách či pravidel daného dotačního titulu;
• Audity hospodaření veřejných organizací (procesní, finanční, personální apod.);
• Tvorba souvisejících metodických dokumentů či školení.

  • Účast na přípravě nabídek pro klienty z veřejného sektoru.

Požadavky:

  • Ukončené bakalářské či magisterské studium.
  • Min. tříletá zkušenost v oblasti monitoringu (administrace) či řízení projektů financovaných z EU či národních zdrojů.
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office (zejména Excel).
  • Výborná znalost českého jazyka v mluvené i psané formě.
  • Výborná znalost anglického jazyka (min. úroveň C1).
  • Velmi dobrá znalost dalšího úředního jazyka EU výhodou.
  • Logické a analytické myšlení.
  • Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita.
  • Komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.
  • Chuť pracovat pro veřejný sektor a učit se novým věcem.
  • Ochota cestovat občas cestovat v rámci zemí EU.

Co nabízíme:

  • Získání praxe v renomované společnosti a její rychle rostoucí poradenské divizi.
  • Zkušenosti v konkrétních oblastech (kontrola, audit, veřejné zakázky, strukturální fondy, komunitární programy EU apod.).
  • Účast na mezinárodních projektech.
  • Práci v týmu.
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Nástup: ihned (dle dohody).
  • Flexibilní přístup k organizaci práce.
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně bonusů dle osobního výkonu.