RPA Developer junior

Praha

Dokážeme odhalit problémy, které mají negativní vliv na fungování společností. Případně přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Dnešní doba si žádá moderní přístupy i v tradičních firemních procesech ať už ve financích či HR. V oddělení Zvyšování výkonnosti to víme! Právě hledáme kolegu do týmu , který se zabývá robotickou automatizací procesů.

Co budeš vlastně dělat?

Chceš poznat, jak v praxi fungují firemní procesy a naučit se je modernizovat? Pokud ano, tak máme pozici přímo pro tebe! Pracujeme na projektech, které usnadňují život nejen účetním, ale i lidem v HR nebo logistice. Díky robotické automatizaci procesů, kterou firmám pomáháme implementovat, mají zaměstnanci více prostoru na zajímavější práci než manuální vkládání dat do počítače.

Jako RPA developer se budeš podílet na mapování, optimalizaci a následném vývoji automatizace podnikových procesů s využitím specializovaných programů. Tvoji prací nebude ale jen programování, občas je potřeba připravit i zajímavou prezentaci či RPA procesy řádně zdokumentovat.

U nás se nudit nebudeš! Aktivně tě zapojíme do různých projektů v rámci celého týmu. Tvoji budoucí kolegové se vyznají nejen v robotizaci, ale také v podnikových financích, účetnictví či v oblasti vodohospodářství. Přímá komunikace s klientem bude součástí tvého běžného dne – nemusíš se bát, že budeš jenom sedět v kanceláři.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů a porosteš i osobnostně.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se v oblasti RPA postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ na magistra, při práci u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi. Zkušenosti ze studia technického nebo ekonomického směru oceníme.

 • Znáš moderní programovací jazyky

(C#, C++, JAVA, VB, .NET) a enterprise IT technilogie a podniková IT infrastruktura ti není cizí? Pak budeš mít výhodu nejen během výběrového řízení, ale hlavně potom při práci.

 • Analytické myšlení

Měl bys být schopen zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení.

 • Chuť komunikovat

Práce v týmu a komunikace s kolegy bude důležitou součástí tvojí práce.

 • Znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc a chuť se učit.

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.

 • A co je úplně nejdůležitější?

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.