RPA Developer junior

Praha

Dokážeme odhalit problémy, které mají negativní vliv na fungování společností. Případně přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Dnešní doba si žádá moderní přístupy i v tradičních firemních procesech ať už ve financích či HR. V oddělení Zvyšování výkonnosti to víme! Právě hledáme kolegu do týmu , který se zabývá robotickou automatizací procesů.

Co budeš vlastně dělat?

Baví tě kombinovat firemní procesy a moderní přístup k jejich zlepšení? Pokud ano, tak máme pozici přímo pro tebe! Pracujeme na projektech, které usnadňují život nejen účetním, ale i lidem v HR nebo logistice. Díky robotické automatizaci procesů mají více prostoru na zajímavější a důležitější práci než manuální vkládání dat do počítače.
 
Jako RPA developer se budeš podílet na mapování, optimalizaci a následném vývoji automatizace podnikových procesů napříč různým odvětvím s využitím specializovaných programů. Tvoji prací nebude ale jen programování, občas je potřeba připravit i zajímavou prezentaci či zdokumentovat procesy. Komunikace s klientem bude součástí běžného dne a to nejen v češtině, ale i v angličtině.
 
U nás se nudit nebudeš! Aktivně tě zapojíme do různých procesů celého týmu (tvoji budoucí kolegové se vyznají nejen v robotizaci, ale také v podnikových financích, účetnictví či regulatorním poradenství v oblasti vodohospodářství a odpadového hospodářství).

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů a porosteš i osobnostně.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se v oblasti RPA postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ na magistra, při práci u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi. Zkušenosti ze studia technického nebo ekonomického směru oceníme.

 • Znáš moderní programovací jazyky

(C#, C++, JAVA, VB, .NET) a enterprise IT technilogie a podniková IT infrastruktura ti není cizí? Pak budeš mít výhodu nejen během výběrového řízení, ale hlavně potom při práci.

 • Analytické myšlení

Měl bys být schopen zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení.

 • Chuť komunikovat

Práce v týmu a komunikace s kolegy bude důležitou součástí tvojí práce.

 • Znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc a chuť se učit.

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.

 • A co je úplně nejdůležitější?

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.