Junior konzultant – tým Řízení tržního rizika

Praha

Pojď s námi aplikovat pokročilé matematické metody ve finančnictví. Pozornost věnujeme i novinkám jako jsou Machine Learning / Artifical Intelligence nebo BlockChain. Pomáháme velkým bankám, pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími tržní riziko, vývojem modelů nebo jejich validací. Staráme se také o to, aby správně implementovali a používali moderní technologie. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Co budeš vlastně dělat?

Jsme součástí týmu, který má 130 členů a zabývá se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním, likviditou nebo regulací a jejím dopadem na banky a pojišťovny. Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na analýzu dat, regulaci finančnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení. Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat.

Je nás 30 nadšenců pro oblast tržního rizika. Pracujeme společně pro velké finanční instituce na globálních i regionálních projektech. Pomáháme klientům v oblastech řízení finančních rizik (FX, IR, akciové riziko), oceňování finančních nástrojů, zajišťování, řízení kapitálu, řízení aktiv a pasiv (ALM), finanční regulace a regulace finančního sektoru (Basel III / IV, CRR/CRD, SR 11-7 atd.).
Budeš pracovat na projektech v Praze, tak po i metropolích střední Evropy. Občas se objeví projekt s bankami a pojišťovnami v Británii nebo Americe. Když ukážeš, že ti jde práce pěkně od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem. Porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2015 – 2019

Umíme se flexibilně domluvit, i když jsi v posledním ročníku.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách, fondech a řízení rizik. Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu.

 • Zkušenosti s matematickým a jiným softwarem

Říká ti něco R, Python, SAS nebo SQL? Na některých typech projektů je budeš používat denně.

 • A co je úplně nejdůležitější

Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie. Budeš prostě pracovat mezi svými.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Nástup je možný ihned.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. Mezitím si můžeš na našem kariérním webu www.cestasey.cz přečíst medailonek Tomáše Němečka, který u nás vede jeden z FS týmů. Díky a těšíme se na společné projekty.