Senior konzultant – eDiscovery & Computer Forensics

Praha

Máš zkušenosti a pojmy jako eDiscovery nebo Computer Forensics ti nejsou cizí?
Nebojíš se zodpovědnosti za svěřenou část vyšetřování a dokážeš vymyslet vlastní řešení?
Přidej se k nám do forenzních služeb!

Náplň práce:

  • Budeš součástí zkušeného týmu vyšetřovatelů, pracujícího pro významné světové klienty
  • Budeš používat moderní forenzní technologie, pomocí kterých dokážeme pro naše klienty efektivně objasňovat případy podvodů, např. zpronevěr, manipulací výběrových řízení nebo úvěrových či pojistných podvodů
  • Budeš řešit výzvy v oblasti eDiscovery a Computer Forensics
  • Budeš zajišťovat, zpracovávat a analyzovat data z počítačů, mobilních zařízení a serverů a své výsledky prezentovat tak, aby byly snadno srozumitelné pro náš tým i naše klienty
  • Budeš se podílet na vývoji nových služeb v oblasti eDiscovery a Computer Forensics a hledat nová řešení

Co je pro nás důležité:

  • Minimálně 1 – 2 roky zkušeností z oblasti eDiscovery nebo Computer Forensics
  • Pokročilá znalost postupů a práce s nástroji typu EnCase, Nuix, FTK, Relativity, Oxygen Forensics a obdobných
  • Flexibilita k příležitostnému cestování ze dne na den do jiného města či země a k práci mimo obvyklé business hours
  • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka

Co nás zaujme:

  • Chuť nejen pracovat s daty ale i cestovat, komunikovat a být v kontaktu s lidmi
  • Znalost počítačových sítí, serverů, operačních systémů
  • Zkušenosti s datovými analýzami
  • Znalosti programování – Python, VBA, SQL, R, Ruby, Java, C, ACL atd.
  • Zkušenosti s vizualizačně analytickými nástroji např. Tableau či Spotfire
  • Zkušenosti s data miningem
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Chuť neustále se vzdělávat v rámci EY v ČR i v zahraničí
  • Znalosti dalších světových či středoevropských jazyků
  • Zkušenosti ze zahraničí

Co nabízíme:

  • Výjimečné kariérní příležitosti a podmínky pro rychlý profesní růst
  • Práci v kolektivu mladých lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak čas mimo kancelář
  • Nadstandardní finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru
  • Komplexní školicí program
  • Možnost podílet se na zaučování nových členů týmu, rozvoji interních metodik, zavádění nových technologií
  • Zajímavé projekty v Česku i zahraničí
  • 6 týdnů dovolené
  • iPhone
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • Kontrakt na dobu neurčitou
  • Termín nástupu: dle dohody

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdříve, ale můžeme se domluvit i individuálně.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou.