Junior lawyer - Forenzní služby

Praha

Podvodníci dokážou v mžiku zničit roky usilovné práce. My jim však umíme překazit plány. Pomáháme klientům tím, že odhalujeme krádeže a korupci. Prevence, odhalování i šetření podvodů ve firmách a veřejné správě. Analýza dat, neobvyklých transakcí, zajišťování důkazů a posilování interních kontrol. Prostě celkem adrenalin. Hledáme nové kolegy do forenzních služeb, kteří mají zájem dělat práci, která má smysl.

Co budeš vlastně dělat?

„U nás v týmu řešíme podvody, korupci, compliance nebo také soudní spory pro klienty nejen v Česku, ale i v zahraničí. Zpracováváme a analyzujeme velké objemy dat, rozpoznáváme možná rizika a pomáháme firmám se proti nim pořádně obrnit. Používáme moderní forenzní technologie a databáze, které nám pomáhají, když řešíme zpronevěry, manipulace výběrových řízení, úvěrové či pojistné podvody nebo korupci. Je to práce, která nás neustále posouvá a díky které se podíváme i na projekty za hranice České republiky.“

Tomáš Kafka, partner v oddělení Forenzních služeb

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, koncert nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce zkušeného counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už se něco naučíš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme, třeba mezinárodní certifikaci ACCA (k ní ti dáme i placené studijní volno). Jde nám o to, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a když ti to půjde, do dvou let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě, ale zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Vysokoškolské studium

Dokončené vysokoškolské studium není při nástupu podmínkou, ale počítáme s tím, že pracuješ na tom, aby z tebe byl Ing. nebo Mgr. S právnickým vzděláním u nás budeš mít body k dobru.

 • Schopnost zamyslet nad problémem a navrhnout řešení

Ať už je to podle naší metodologie, nebo samostatně.

 • Dobrá znalost angličtiny (případně i němčina se ti bude hodit)

We use English every day, so you´ll need to be good in writing and speaking it.

 • Přehled o účetních předpisech výhodou

Pokud je ale neznáš, nevadí, vše tě u nás naučíme.

 • Zkušenosti s prevencí a vyšetřováním podvodů či interním auditem

Pokud jsi k této oblasti přičichl už během studia, na stáži nebo jsi třeba na toto téma psal bakalářku nebo diplomku, bude se ti to u nás hodit.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci a denně komunikovat s lidmi u klienta. Bude to spousta osobních setkání, e-mailů a volání, kdy musíš řadu věcí zjistit nebo zorganizovat.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme letos v srpnu, ale můžeme se individuálně domluvit na jiném datu.
Rádi tě poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Těšíme se na viděnou.