Junior konzultant - tým Energetika

Praha

Měnit firmy k lepšímu je odpovědná práce, ale může to být i zábava. Obzvlášť když děláš s lidmi, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se rozvíjet. Přesně v takovém prostředí se pohybujeme my a právě hledáme nové kolegy. Vypracuj se u nás na špičkového odborníka.

Co budeš vlastně dělat?

V mém týmu najdeš lidi, kteří sledují změny v oblasti energetiky a rozumí výzvám, kterým naši klienti čelí. Projekty, na kterých pracujeme, jsou hodně různorodé. Provádíme např. analýzy energetických trhů, navrhujeme rámce a strategie pro obchodování s energiemi, vedeme projekty v rámci sjednocování evropského trhu, nebo analyzujeme dopady regulace a legislativních rozhodnutí. Trh energetiky prochází změnami, a tak připravujeme i několik projektů v oblasti elektromobility a pokročilých řešení akumulace energie. Zkušenosti máme s projekty nejen v Čechách, ale i na Slovensku a máme ambice se rozšiřovat i do Maďarska, Slovinska či Pobaltí.

Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Hledám k sobě do týmu šikovné kolegy, které baví řešit problémy a chápat je v širších souvislostech. I u nováčků očekávám proaktivitu a chuť vrhnout se do projektů po hlavě. Při práci určitě využiješ i svoje analytické schopnosti, takže by ses neměl/a zaleknout při pohledu na tabulku či graf. Trh energetiky se hodně mění, takže neustále rozšiřování tvých znalostí bude nedílnou součástí práce.

- Blahoslav Němeček, šéf týmu Energetika

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole. Tým vedou zkušení manažeři a doplňuje je řada výjimečných odborníků z praxe. Jsme dobrá parta, nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, koncert nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017–2020

Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně ve 4. ročníku – jen bychom potřebovali, abys na placenou stáž v EY měl alespoň 3 dny v týdnu.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky důležité, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o energetice. O reálných projektech nebudeš jenom slýchat od kolegů – budeš na nich dělat každý den.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone
 • Ulekare.cz - online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení právě začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Nastoupit můžeš ihned, ale můžeme se individuálně domluvit na jiném datu.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou.