Brigáda v oddělení Financí

Praha

Úkolem finančního oddělení je umožnit klientským týmům a managementu EY efektivně řídit zakázky a přijímat rozhodnutí ohledně chodu firmy, tím že koordinuje různé finanční procesy. Finance zajištují konzistentní finanční procesy a služby na globální úrovni a pro klientské týmy představují přístup ke kvalifikovaným finančním dovednostem.
Budete součástí interního oddělení financí, které sídlí v Praze.

Náplň práce:

  • Vypisování čísel cesťovních výkazů

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Přesnost, spolehlivost
  • Ochota učit se novému
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Možnost odpracovat 30-40h za měsíc

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práci ve významné mezinárodní poradenské společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Moderní pracoviště v centru Prahy

Nástup:

  • Poslední týden v červnu