ASP.NET Programátor – tým IT Advisory (Ostrava)

Ostrava

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo! Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. Vypracuj se po našem boku v odborníka na programování IT systémů a zároveň na spoustu obchodních regulací a předpisů. Získáš know-how, po kterém je a bude ohromná poptávka.

Co budeš vlastně dělat?

Práce programátora je hodně různorodá. Naši programátoři samozřejmě hlavně programují, protože to je to, co umí nejlépe. Důležité je, co programují – webové ASP.NET aplikace s MS SQL back-end v Azure nebo on-premise a nebo mobilní appky pro velké nadnárodní finanční a pojišťovací skupiny, v čem programují – poslední verze .NET Framework + Visual Studio + Management Studio + TFS, podle čeho programují – v našem týmu jsou analytici a metodici, kteří vysvětlí zadání.
Tvůj výstup bude klíčový pro následnou práci testerů u nás a u klientů. S nimi budeš v úzkém kontaktu.

Hledáme člověka, který nestaví vzdušné zámky, ale kolegu, který se nebude bát vyhrnout si rukávy a pustit se do projektů s námi. Od ASP.NET vývojáře očekáváme, že si dokáže také poradit se základním MS SQL programováním.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra ideálně v technickém směru
 • Výbornou znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o prolínání IT s byznysem.

 • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky

Programování je základ. Pokud umíš trochu analýzy a formálního testování, určitě si to bude hodit, byť to nebude tvojí každodenní náplní práce.

 • A co je úplně nejdůležitější? Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené, možnost dlouhodobého neplaceného volna
 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou.