Junior účetní

Praha

Úkolem finančního oddělení je umožnit klientským týmům a managementu EY efektivně řídit zakázky a přijímat rozhodnutí ohledně chodu firmy, tím že koordinuje různé finanční procesy. Finance zajištují konzistentní finanční procesy a služby na globální úrovni a pro klientské týmy představují přístup ke kvalifikovaným finančním dovednostem.
Jako junior účetní budete poskytovat podporu v oblasti cestovních výkazů a náhrad všem zaměstnancům firmy. Budete součástí interního oddělení financí, které sídlí v Praze.

Náplň práce:

  • Kontrola a oprava cestovních výkazů zaměstnanců v souladu s platnou legislativou a firemní směrnicí
  • Správa agendy cestovních výkazů

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • MS Excel - pokročilá znalost
  • Přesnost, spolehlivost
  • Ochota učit se novému
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co nabízíme:

  • Práci ve významné mezinárodní poradenské společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Moderní pracoviště v centru Prahy
  • Zaměstnanecké benefity v hodnotě 27.000 Kč ročně, které čerpáte podle osobních preferencí (permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalších)
  • 6 týdnů dovolené
  • Životní pojištění

Termín nástupu: Ihned/dohodou