Junior konzultant – Infrastructure Advisory

Praha

Staň se i ty součástí týmu v segmentu Public infrastructure advisory. Soustředíme se převážně na evropské instituce a banky či ministerstva a tím máme možnost podílet se na směřování EU na další roky. Náš tým realizuje projekty primárně mimo území ČR, což představuje unikátní pohled na fungování trhu jako celku.

Co budeš vlastně dělat?

„ Společně s odborníky z orgánů Evropské komise, Mezinárodních investičních bank (EIB, EBRD, World Bank, apod.) a dalších mezinárodních institucí, spolupracujeme na nastavení systému financování projektů z celé Evropy, které přispívají k cílům rozvoje institucí EU, EIB, World Bank, EBRD…
Naši konzultanti se mimo jiné podílejí na nastavení struktury Operačních programů a zároveň spolupracují přímo s projekty podporovanými z EU fondů, kterým pomáhají s přípravou business plánů a přípravou jejich společností ke vstupu na trh.
Naše poradenství je doopravdy komplexní záležitost a já ti můžu nabídnout plnohodnotnou roli ve svém týmu, který má na svědomí mnohem víc než jen těch pár výše uvedených příkladů. Transakce jsou úžasné tím, že v praxi kombinují regulaci, byznys i finančnictví. Jsme neustále v kontaktu s lidmi, kteří mají zkušenosti, plno plánů a taky prostředků je realizovat. Naším úkolem je dát jim kvalifikovanou radu. To znamená, že si musíme dokonale nastudovat podklady, mít přehled o daném odvětví, zdravý úsudek a taky vědět, jak dobře argumentovat, aby klienti našim doporučením porozuměli a mohli s nimi pracovat. Je to práce, která ti nezevšední.“

David Zlámal, Partner a šéf týmu zaměřeného na poradenství v infrastruktuře

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, o kterých se často píše v médiích a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled a navštívíš klienty vyvíjející unikátní řešení.. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky např. CFA, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa a budeš mít možnost být součástí změny

Pracujeme na projektech převážně ve střední Evropě a Česku a naše projekty mají dopad do budoucího směřování EU či jejich členských zemích. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Orientaci v oblastech veřejného sektoru (EU, EBRD, apod.) a korporátních financí
 • Dokončeného inženýra nebo magistra, ideálně titul z ekonomické nebo technické školy

Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně ve 4. ročníku – jen bychom potřebovali, abys na placenou stáž v EY měl alespoň 3 dny v týdnu.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English every day, so you´ll need to be good in writing and speaking it.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, komunikovat s klienty od nás z kanceláře i přímo v terénu, často přecházet z projektu na projekt, tak si musíš při práci udržovat systém a taky chladnou hlavu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone
 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdřív, ale můžeme se domluvit i individuálně.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Díky a těšíme se na viděnou.