Junior konzultant – tým Consumer Products & Retail

Praha

Chování spotřebitelů se dynamicky mění. V EY se proto zaměřujeme na inovativní řeší, která výrobcům i prodejcům pomáhají překonávat aktuální ekonomické výzvy a přispívají k udržitelnému růstu společnosti.

Co budeš vlastně dělat?

Jako posilu v našem novém týmu, který se zaměřuje na spotřební zboží a maloobchod, tě od začátku čeká různorodá práce. Od přípravy nabídek největším hráčům na českém trhu až po implementace produktových inovací. Projekty, na kterých s námi budeš pracovat se týkají hlavně maloobchodu, retailu a FMCG. Vyzkoušíš si například digitální transformaci, zavádění inovací, marketingovou automatizaci, optimalizaci obchodních podmínek, zefektivní cenotvorby,nebo mapping zákaznické zkušenosti.

Od začátku budeš spolupracovat se zkušenějšími kolegy, kteří ti budou oporu a předají ti své zkušenosti z oboru. Tvůj den bude pestrý. Můžeš počítat s tím, že se setkáš s přípravou různých analýz, ať už o jednotlivých společnostech nebo celém odvětví. Pokud tě baví práce v Excelu, přijdeš si na své! Není to ale jen o číslech. Často je potřeba připravit i zajímavou prezentaci, a to nejen v češtině, ale i angličtině. Excel a Powepoint využiješ v podstatě každý den.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo maraton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončené magisterské studium

Zaměření na ekonomii / marketing; znalost z oblasti spotřební zboží & retail výhodou.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone
 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.