Junior analytik - Daně

Praha

Když se mluví o daních, lidé zpozorní a někteří se rovnou vyděsí. V EY je to ale zajímavá práce, která by mohla bavit i tebe.
„Daň z příjmů právnických osob, DPH nebo zdanění zaměstnanců. Jak moc se v těchto oblastech orientuješ? Pokud toho zatím o daních moc nevíš, nelekej se. Spousta mých kolegů se s daněmi seznámila až u nás v EY. I já jsem toho o daních věděla míň než málo, když jsem do firmy nastoupila. Vůbec to nevadí. U nás se daně můžeš naučit i ty.“
Martina Kneiflová, partnerka v Daních

Co budeš vlastně dělat?

Pokud nastoupíš k nám do týmu, budeš poskytovat analytickou podporu týmu našich daňových poradců. Spolu s nimi se budeš podílet na přípravě daňových přiznání právnických osob, zúčastníš se zpracování účetních vstupů, naučíš se připravovat podkladové kalkulace v MS Excelu a pracovat s interními databázemi.

Proč se přidat k EY?

  • Práce v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

  • Získáš u nás rozhled

Pokud nastoupíš do našeho týmu, budeš pracovat převážně od nás z Florentina spolu se zkušenějšími kolegy. Budeš se od nich učit a porosteš i osobnostně.

  • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

  • Nabídneme ti nadstandartní benefity a dva týdny dovolené navíc

Budeš moct čerpat benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky. Nabídneme ti kontrakt rovnou na dobu neurčitou, 6 týdnů dovolené, flexibilní pátky, iPhone a životní pojištění. Pracovat budeš v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy.

Co budeš k práci potřebovat?

  • Dokončené středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru).
  • Analytické myšlení

Být schopen zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení.

  • Data

Mělo by tě bavit pracovat se soubory dat, budeš připravovat zajímavé analýzy.

  • Práce s PC

Efektivně používat Excel, Word a další interní počítačové nástroje

  • Komunikativní znalost angličtiny

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme letos v září/říjnu, ale můžeme se individuálně domluvit na jiném datu.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz.