Internship – tým Automotive & Mobilita – Start up project

Praha

Automobiloví dealeři často prodávají nejlepší auta na trhu, přesto jejich zákaznickou databázi leckdy tvoří poznámkový blok. V EY jsme se rozhodli s tím skoncovat a nabídnout všem dealerstvím nástroje (CRM – Customer Relationship Management), které jim pomohou v jejich byznyse, ať už při práci se zájemci o vozidla a služby, nebo při práci se stávajícími zákazníky. To vše za použití nejnovějších marketingových nástrojů a digitálních vychytávek. Pokud Tě baví auta, nebojíš se IT na uživatelské úrovni a chceš být u vývoje něčeho, co bude mít opravdový vliv na celé odvětví, přidej se k nám!

Co budeš vlastně dělat?

Pro naše řešení jsme se rozhodli využít platformu MS Dynamics 365. Že Ti to nic neříká? Pokud jsi někdy měl/měla puštěný Powerpoint, Excel anebo sis hrál/a s nastavováním nějakého systémového rozhraní, za chvilku budeš v Dynamicsu jako doma. Tvým úkolem bude pomoc zodpovědnému týmu ve vývoji našeho start-up řešení. Naučíme Tě spoustu věcí z oblasti automotive i IT a budou nás moc zajímat Tvé neotřelé nápady! Projektový tým má na starost vše od základního vývoje, přes marketing produktu až po customizaci pro jednotlivé zákazníky, takže se rozhodně nudit nebudeš a poznáš svět aut a návazné zákaznické péče ze všech stran!

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo tematicky pro náš tým – na motokáry.

 • Každý den se budeš učit nové věci při práci na smysluplném projektu

Tvoje práce neskončí v šuplíku, ale bude hned vidět..S naším CRM děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counsellora a porosteš i osobnostně.

 • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce pěkně od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu. Pokud máš rád(a) auta a ekosystém kolem nich, budeš ve svému živlu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.