Koordinátor týmu IT uživatelské podpory (IT Support TL)

Praha

Pro IT oddělení pražské pobočky společnosti EY hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátora / Team leadera IT uživatelské podpory.

Hlavní náplň práce:

  • Koordinace práce týmu uživatelské podpory
  • Definování cílů a hodnocení členů týmu
  • Přímá podpora koncových uživatelů
  • Řešení HW a SW problémů osobně či telefonicky (i v anglickém jazyce)
  • Příprava školících materiálů a emailové komunikace v anglickém jazyce
  • Školení nových zaměstnanců
  • Zapojení a práce v mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Dobrou znalost anglického jazyka (využití na denní bázi)
  • Nadstandartní znalost MS Windows a MS Office, základy sítí
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu IT specialistů
  • Schopnost samostatné práce, optimistické a pozitivní myšlení
  • Prezentační znalosti a schopnosti

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení na základě předchozích zkušeností
  • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky
  • 6 týdnů dovolené, možnost dlouhodobého neplaceného volna
  • iPhone
  • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství
  • Možnost systematického vzdělávání

Nástup možný ihned nebo dohodou.