Internship - Infrastructure Advisory

Praha

Staň se i ty součástí týmu v segmentu Public infrastructure advisory. Soustředíme se převážně na evropské instituce a banky či ministerstva a tím máme možnost podílet se na směřování EU na další roky. Náš tým realizuje projekty primárně mimo území ČR, což představuje unikátní pohled na fungování trhu jako celku.

Co budeš vlastně dělat?

„ Společně s odborníky z orgánů Evropské komise, Mezinárodních investičních bank (EIB, EBRD, World Bank, apod.) a dalších mezinárodních institucí, spolupracujeme na nastavení systému financování projektů z celé Evropy, které přispívají k cílům rozvoje institucí EU, EIB, World Bank, EBRD…
Naši konzultanti se mimo jiné podílejí na nastavení struktury Operačních programů a zároveň spolupracují přímo s projekty podporovanými z EU fondů, kterým pomáhají s přípravou business plánů a přípravou jejich společností ke vstupu na trh.
Naše poradenství je doopravdy komplexní záležitost a já ti můžu nabídnout plnohodnotnou roli ve svém týmu, který má na svědomí mnohem víc než jen těch pár výše uvedených příkladů. Transakce jsou úžasné tím, že v praxi kombinují regulaci, byznys i finančnictví. Jsme neustále v kontaktu s lidmi, kteří mají zkušenosti, plno plánů a taky prostředků je realizovat. Naším úkolem je dát jim kvalifikovanou radu. To znamená, že si musíme dokonale nastudovat podklady, mít přehled o daném odvětví, zdravý úsudek a taky vědět, jak dobře argumentovat, aby klienti našim doporučením porozuměli a mohli s nimi pracovat. Je to práce, která ti nezevšední.“

David Zlámal, Partner a šéf týmu zaměřeného na poradenství v infrastruktuře

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, o kterých se často píše v médiích a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled a navštívíš klienty vyvíjející unikátní řešení.. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

 • Orientaci v oblastech veřejného sektoru (EU, EBRD, apod.) a korporátních financí
 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English every day, so you´ll need to be good in writing and speaking it.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, komunikovat s klienty od nás z kanceláře i přímo v terénu, často přecházet z projektu na projekt, tak si musíš při práci udržovat systém a taky chladnou hlavu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdřív, ale můžeme se domluvit i individuálně.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Díky a těšíme se na viděnou.