Internship - tým Kapitálové a dluhové poradenství

Praha

Když se kupuje, prodává firma nebo se plánuje velká investice, je potřeba zjistit, ověřit a připravit spoustu věcí. My jsme ti, co pomáhají správně nastavit financování transakcí a investic. Přidej se k nám a staň se jedním z odborníků, kteří stojí za transakcemi a investicemi, co hýbou nejen českou ekonomikou.

Co budeš vlastně dělat?

„Posuzujeme podnikatelské plány a způsoby financování ať už pro banky, majitele nebo kupce. Zkoumáme kapitálové struktury firem, připravujeme podklady pro financování byznysu a sestavuje modely, jak na to. Vyjednáváme s bankami, pomáháme s vydáním dluhopisů, píšeme studie proveditelnosti a analyzujeme finanční rizika. Pomáháme firmám nastavit cashflow a připravit je na restrukturalizaci.

Naše poradenství je doopravdy komplexní záležitost a já ti můžu nabídnout plnohodnotnou roli ve svém týmu, který má na svědomí mnohem víc než jen těch pár výše uvedených příkladů. Transakce jsou úžasné tím, že v praxi kombinují regulaci, byznys i finančnictví. Jsme neustále v kontaktu s lidmi, kteří mají zkušenosti, plno plánů a taky prostředků je realizovat. Naším úkolem je dát jim kvalifikovanou radu. To znamená, že si musíme dokonale nastudovat podklady, mít přehled o daném odvětví, zdravý úsudek a taky vědět, jak dobře argumentovat, aby klienti našim doporučením porozuměli a mohli s nimi pracovat. Je to práce, která ti nezevšední.“

- David Zlámal, Partner a šéf týmu dluhového a kapitálového poradenství

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, o kterých se často píše v médiích a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

 • Orientaci v oblastech korporátních financí

Modelování, bankovního financování, účetních závěrek a řízení cash-flow je gró naší práce a čím víc o tom víš, tím snadnější budou tvoje začátky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English every day, so you´ll need to be good in writing and speaking it.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, komunikovat s klienty od nás z kanceláře i přímo v terénu, často přecházet z projektu na projekt, tak si musíš při práci udržovat systém a taky chladnou hlavu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdříve, ale můžeme se domluvit i individuálně.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Díky a těšíme se na viděnou.