Internship - tým Veřejný sektor

Praha

Dokážeme odhalit problémy, které mají negativní vliv na fungování společností. Případně přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou veřejnou správu o pořádný kus dopředu. Veřejný sektor není nuda a my ti to dokážeme.

Co budeš vlastně dělat?

Chceme, aby fungovaly lépe nejen firmy, ale také veřejný sektor. Náš tým pracuje pro Evropskou komisi a její agentury a spolupracuje také s českými ministerstvy a dalšími státními institucemi. Pracujeme na kontrole projektů financovaných z národních i EU zdrojů - finanční ani věcná kontrola nám není cizí. Pomáháme také ministerstvům s tvorbou strategií a programů a zároveň vyhodnocujeme, jaký mají tyto aktivity dopad na Českou republiku a její obyvatele. Mimo to se zaměřujeme na aktuální trendy, jako je rozvoj eGovernmentu, využití dat pro lepší rozhodování nebo digitalizace státních institucí.

Hledáme posilu do týmu (part-time), která nám pomůže na projektech s ověřováním informací, hledáním a hodnocením dat, přípravou prezentací a dalšími věcmi, které přispějí k úspěšnému dokončení projektu.

Pokud chceš používat angličtinu a další cizí jazyk (francouzštinu, řečtinu nebo italštinu), u nás je využiješ naplno.

Proč se přidat do EY?

  • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

  • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce pěkně od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina nebo z domova.

  • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

  • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

  • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

  • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

  • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

  • Komunikativní znalost angličtiny

Both written and spoken, because, you know, we use English very often.

  • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.

  • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme ideálně co nejdříve, ale můžeme se domluvit i jinak.
Rádi tě poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Těšíme se na viděnou.