Internship - tým People Advisory Services

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Pokud hledáš už při škole zajímavou a komplexní práci, která se týká toho nejdůležitějšího, co firmy mají, lidí, přidej se k nám do týmu. Práce u nás je rozmanitá – kromě jiného řešíme zdanění zaměstnanců, jejich působení v zahraničí, odměňování lidí i jejich motivaci. Problémy, které s klienty řešíme, pokrývají daně, pojištění, imigrační i pracovněprávní otázky a často mají přesah do zahraniční jurisdikce. Odpovědi na otázky našich klientů se nedají jen tak najít na internetu nebo v chytrých knihách. K ruce dostaneš zkušené kolegy, kteří tě do všeho zasvětí. Během interních školení se dozvíš potřebnou teorii.

Tvoje role v týmu

„Spolu se seniorem a manažerem se budeš starat o své vlastní klienty. Často se s nimi setkáš v době, která pro ně není jednoduchá, protože se zrovna stěhují do ČR nebo naopak do zahraničí. Spolu s kolegy ze zahraničních kanceláří EY jim pomůžeš vyřešit nejen jejich daně a pojištění. Naučíš se vidět důležité souvislosti v nejrůznějších oblastech a hodně rychle získáš zkušenosti, které se ti budou hodit po celý život. A neboj se, nečekáme žádné speciální znalosti z daňové nebo jiné oblasti, všechno se dozvíš u nás. Moc se na tebe těšíme!“

Martina Kneiflová, Partner, Daně

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Dokončuješ bakaláře nebo studuješ na inženýra nebo magistra.
  • Analytické myšlení. Na problémy našich klientů řešení v učebnicích většinou nenajdeš. Musíš je vymyslet.
  • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci.
  • Chceš pestrou práci. Každý den se naučíš něco nového. Během dne tě většinou čeká práce na více projektech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
  • Nástup ihned nebo v srpnu. Výběrové řízení začíná v lednu a poběží až do půlky července. Na nástupu se s tebou rádi dohodneme i individuálně.

Co dalšího bys měl vědět

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme ideálně co nejdříve, ale můžeme se domluvit i jinak. Rádi tě poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Těšíme se na viděnou