Internship - Daně

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Pokud hledáš zajímavou a komplexní práci, přidej se k nám do týmu. Práce v našem oddělení je rozmanitá, problémy, které s klienty řešíme, často mají přesah do zahraniční jurisdikce, daňové a další předpisy se neustále vyvíjí a odpovědi na otázky našich klientů se nedají jen tak najít na internetu nebo v chytrých knihách. K ruce dostaneš zkušené kolegy, kteří tě do všeho zasvětí, během interních školení se dozvíš potřebnou teorii a tak nevadí, pokud se v daních teprve rozkoukáváš nebo o nich nevíš vůbec nic.

Tvoje role v týmu

„Žádná firma nedělá významná rozhodnutí bez zvážení daňových dopadů toho, co plánuje. Někdy stačí klientům krátká konzultace po telefonu, jindy chystáme detailní písemné shrnutí nebo powerpointovou prezentaci. Klientům pomáháme například s restrukturalizacemi, nebo přesunem podnikání, ale řešíme i každodenní provozní otázky. Obrací se na nás nejen velké mezinárodní skupiny, ale třeba i start-upy. Hned od nástupu budeš součástí týmu, na který klient spoléhá.

Pokud chceš být u toho, napiš nám a na viděnou ve Florentinu.“

Martina Kneiflová, Partner, Daně

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Dokončuješ bakaláře nebo studuješ na inženýra nebo magistra.
  • Analytické myšlení. Na problémy našich klientů řešení v učebnicích většinou nenajdeš. Musíš je vymyslet.
  • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci.
  • Chceš pestrou práci. Každý den se naučíš něco nového. Během dne tě většinou čeká práce na více projektech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
  • Nástup ihned nebo v srpnu. Výběrové řízení začíná v lednu a poběží až do konce června Na nástupu se s tebou rádi dohodneme i individuálně.

Co dalšího bys měl vědět

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme ideálně co nejdříve, ale můžeme se domluvit i jinak. Rádi tě poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Těšíme se na viděnou.