RPA Developer - kontraktor

Praha

To nejdůležitější v pár větách

RPA znamená robotickou automatizace procesů třeba ve financích, HR nebo back-office. U klientů hledáme rutinní činnosti, při kterých by roboti mohli nahradit zaměstnance. Lidé pak mohou dělat věci, které je baví, a nudnou činnost přenechají stroji. Přidej se k nám do týmu, kde usnadňujeme život účetním, lidem v HR nebo třeba v logistice.

Tvoje role v týmu

„V týmu RPA jsme s kolegy vytvořili třeba roboty, kteří pomáhají napříč firmou generovat reporty, vyhodnocovat nároky na storna smluv, přeťukávat data z jednoho systému do druhého apod. Jako RPA developer se s námi budeš podílet na mapování, optimalizaci a následném vývoji automatizace podnikových procesů s využitím specializovaných programů.

I když vyvíjíme roboty, stále jsme také konzultanti, takže komunikace nejen v rámci týmu, ale časem také s klienty bude důležitou součástí tvojí práce. Občas je také potřeba připravit zajímavou prezentaci či RPA procesy řádně zdokumentovat. Aktivně tě zapojíme do různých projektů v rámci celého týmu. Tvoji budoucí kolegové se vyznají nejen v robotizaci, ale také v podnikových financích, centrech sdílených služeb nebo třeba síťových odvětvích."

Barbora Kršková, Manager, tým RPA

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Jestli právě studuješ na magistra, při práci u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš cenné zkušenosti a praxi..
  • Mluvíš a píšeš dobře česky a anglicky.
  • Máš alespoň půlroční zkušenost s vývojem RPA v Blue Prism nebo UiPath, případně znáš i jiný software.
  • Zajímáš se o IT, digitalizaci nebo novinky v oblasti AI a ML.
  • Orientuješ se v procesech. Zkušenost s mapováním, analýzou či optimalizací procesů se ti bude hodit.
  • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Co dalšího bys měl vědět

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit. Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.