Junior konzultant - tým Veřejný sektor

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Chceš se podílet na postupném zlepšování fungování veřejné správy? Rád/a bys využil/a angličtinu například při práci na projektech pro Evropskou komisi? Chceme, aby lépe fungovaly nejen firmy, ale také veřejný sektor. Proto se snažíme, aby naše projekty pomáhaly veřejnou správu zefektivňovat a přibližovat občanům. Naším dlouhodobým cílem je také přispívat k účinnému a hospodárnému nakládání s veřejnými prostředky.

Tvoje role v týmu

,,Tým, který chceme doplnit, pracuje zejména pro Evropskou komisi a její agentury nebo česká ministerstva. Mezi naše hlavní projekty patří finanční monitoring programu LIFE ve všech členských zemích. LIFE je finanční nástroj EU v oblasti ochrany životního prostředí a klimatu v celé EU. Naší úlohou je ověřovat, zda příjemci dotací postupují v souladu s relevantními pravidly a vynakládají projektové finance efektivně a transparentně. Příjemcům pomáháme i v místě realizace projektu a přispíváme k tomu, aby byl proces čerpání co nejjednodušší a příjemci nebyly zatěžováni více než je třeba. Výstupy připravujeme v angličtině, takže její aktivní a pokročilá znalost je nutností.

Budeme rádi, když se zapojíš i do jiných běžících nebo budoucích projektů v oblasti veřejné správy. Mimo jiné pracujeme na evaluacích národních či evropských programů nebo se podílíme na jejich nastavování. Dále provádíme kontroly a audity projektů nebo pomáháme našim klientům dotace získat či správně projekty administrovat.

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Senior konzultanta. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost."

Romana Smetánková, Partner, tým Veřejný sektor

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Máš dokončenou vysokou školu v letech 2018/2019 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Pokud umíš další jazyk, je to jen plus.
  • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • Jakékoliv zkušenosti v oblasti strukturálních či jiných evropských fondů jsou výhodou, nikoliv podmínkou.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • Nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz.

Nástupy plánujeme na září 2020.