Senior konzultant – tým Ekonomického poradenství

Praha

Sklouzla tvá práce pouze do rutinní činností? Chtěl bys své zkušenosti zúročit v dynamickém prostředí, kde každý den budeš čelit novým výzvám? Do týmu Ekonomického poradenství, který se mimo jiné věnuje oblasti podnikových financí a účetnictví, hledáme nového kolegu, který bude aktivně pracovat na projektech a zároveň bude oporou juniorním kolegům.

Náplň práce

  • Vedení projektů zaměřených na optimalizaci a transformaci ve financích (mapování procesů a jejich zlepšování, automatizace procesů pomocí moderních technologií, implementace vizualizačních a analytických nástrojů, práce s různými ERP SW, denní komunikace s klientem atd.)
  • Samostatná práce na projektech a vedení projektových týmů
  • Rozvoj vybraných expertních oblastí
  • Vymýšlení nových řešení a přístupů s přidanou hodnotou pro klienta

Požadujeme:

  • Min. 2 roky zkušenost v oblasti Controllingu/Reportingu/Konsolidace/IFRS
  • Znalost SAP podmínkou, znalost SAP S4HANA výhodou
  • Dokončené vysokoškolské vzdělání se zaměřením na Finance či Účetnictví
  • Velmi dobrá znalost MS Office (primárně Excel a PowerPoint)
  • Analytické myšlení a dobrá práce s daty
  • Orientace na detail
  • Dobré komunikační a organizačních schopnosti
  • Odolnost vůči stresu a schopnost dotahovat věci do konce
  • Schopnost pracovat s týmem a proklientské smýšlení
  • Znalost PowerBI, Tableu výhodou
  • Zkušenost s projektovým managementem je vítána
  • Čeština a plynulá angličtina podmínkou

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Kafeteria systém 27 000 Kč / rok
  • Nadstandardní systém školení (SW, jazyková školení, soft-skills)
  • Různorodou agendu a reálné výstupy své práce
  • Práci pro zajímavé klienty z různých odvětí
  • Moderní kanceláře v centru Prahy