Junior lawyer – Forenzní služby

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Podvodníci dokážou v mžiku zničit roky usilovné práce. My jim však umíme překazit plány. Pomáháme klientům tím, že odhalujeme krádeže a korupci. Prevence, odhalování i šetření podvodů ve firmách a veřejné správě. Analýza dat, neobvyklých transakcí, zajišťování důkazů a posilování interní kontroly. Prostě celkem adrenalin. V našem týmu získáš přehled o protikorupční legislativě i vnitřních opatřeních klientů. Můžeš se tak stát jedním z mála odborníků na odhalování podvodů v Evropě.

Tvoje role v týmu

„V EY vedu tým forenzních služeb a podpory integrity. Naše práce má tedy dvojí úkol. Jednak vyšetřujeme interní zaměstnaneckou kriminalitu a jednak se snažíme jí předcházet. Řešíme podvody, korupci, compliance nebo také soudní spory pro klienty nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Zpracováváme a analyzujeme velké objemy dat, rozpoznáváme možná rizika a pomáháme firmám se proti nim pořádně obrnit. Používáme moderní forenzní technologie a databáze, které nám pomáhají, když řešíme zpronevěry, manipulace výběrových řízení, úvěrové či pojistné podvody nebo korupci.

Ze začátku budeš pracovat spolu se zkušenými kolegy, kteří ti všechno vysvětlí a k ruce dostaneš i counselora. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do dvou let tě povýšíme na Senior konzultanta. Zaplatíme ti mezinárodní certifikaci ACCA (k ní ti dáme placené studijní volno) a umožníme ti podívat se na projekty za hranice České republiky. Přidej se k nám. Budeš dělat práci, která má smysl.“

Tomáš Kafka, Partner, Forenzní služby

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš dokončenou vysokou školu právnického zaměření v letech 2018/2019 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Pokud umíš i německy, bude se ti to u nás hodit.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
 • Můžeš nastoupit v srpnu 2020.
 • Přičichl jsi k oblasti prevence a vyšetřování podvodů či internímu auditu během studia, na stáži nebo jsi na toto téma psal bakalářku nebo diplomku.
 • Máš zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci a denně komunikovat s lidmi od klienta. Čeká tě spousta osobních setkání, e-mailů i telefonování, při kterých musíš něco zjistit nebo zorganizovat.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástup 35 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

 • 6 týdnů dovolené
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • 27 000 korun na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz