Junior konzultant – tým Kapitálové a dluhové poradenství

Praha

To nejdůležitější v pár větách

V týmu Kapitálového a dluhového poradenství poznáš do hloubky hned několik odvětví a naučíš se komunikovat s bankami a investory. Zapojíme tě do příprav finančních plánů a modelů, aby naši klienti mohli rozjet své projekty. Práce sice bude hodně, ale my se postaráme o to, aby ti nic nechybělo.

Tvoje role v týmu

„Naši klienti mají skvělé nápady, ale chybí jim peníze na pořádný rozjezd služby nebo výroby. A tak jim pomáháme s kontaktováním bank a investorů. Ještě předtím nás ale čeká hodně mravenčí práce.

Studujeme oblast podnikání našich klientů do hloubky. Díky tomu třeba víme, jak fungují letadlové motory, jak se vyrábí elektřina nebo recyklují odpady v mlékárenství. Taky se díváme na to, jak se trh vyvíjí, vytváříme podrobné finanční plány a modely. V konečné fázi prezentujeme příběhy našich klientů přímo v bance nebo u investorů. Zastupujeme jejich zájmy, argumentujeme a získáváme peníze pro rozjezd podnikání.

V mém týmu tě čeká zajímavá práce, které současně představuje investici do tvé budoucnosti. Zaplatíme ti mezinárodní certifikaci CFA (k ní ti dáme placené studijní volno) a umožníme ti podívat se do světa. Každoročně vysíláme několik kolegů na zahraniční stáž.“

David Zlámal, Partner, tým Kapitálové a dluhové poradenství

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Máš dokončenou vysokou školu ekonomického zaměření v letech 2018/2019 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
  • Orientuješ se v korporátních financích. Finanční modelování, bankovní financování a řízení cash-flow jsou náš denní chléb. Čím víc o tom víš, tím snazší budou tvé začátky.
  • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty i při práci se zahraničními kolegy.
  • Chceš pestrou práci. Každý den se naučíš něco nového. Během dne tě čeká práce na více projektech současně, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
  • Vzájemná chemie. Dobře víme, že kde to nefunguje lidsky, to drhne i po pracovní stránce. A tak je pro nás důležité, abychom si rozuměli. Náš tým tvoří parta mladých lidí, kteří začínali jako teď ty. Rádi se vidíme i po práci a jsme si vzájemně oporou.

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • nabitá kafeterie na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz