Junior konzultant - Daně

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Pokud hledáš zajímavou a komplexní práci, přidej se k nám do týmu. Možností je hodně – můžeš se specializovat na daně z příjmů právnických osob, transakční daně, People Advisory Services nebo pracovat jako junior lawyer. A neboj se, pomůžeme ti vybrat tu správnou specializaci právě pro tebe. Práce v našem oddělení je rozmanitá, problémy, které s klienty řešíme, mají často přesah do zahraniční jurisdikce, daňové a další předpisy se neustále vyvíjí a odpovědi na otázky našich klientů se nedají jen tak najít na internetu nebo v chytrých knihách. K ruce dostaneš zkušené kolegy, kteří tě do všeho zasvětí, během interních školení se dozvíš potřebnou teorii, a tak nevadí, pokud se v daních teprve rozkoukáváš nebo o nich nevíš vůbec nic.

Tvoje role v týmu

„Žádná firma nedělá významná rozhodnutí bez zvážení daňových dopadů toho, co plánuje. Někdy stačí klientům krátká konzultace po telefonu, jindy chystáme detailní písemné shrnutí nebo vše diskutujeme při osobních schůzkách. Klientům pomáháme například s restrukturalizacemi nebo přesunem podnikání, ale řešíme i každodenní provozní otázky. Obrací se na nás nejen velké mezinárodní skupiny, ale třeba i start-upy. Hned od nástupu budeš součástí týmu, na který klient spoléhá.
Pokud chceš být u toho, napiš nám a na viděnou ve Florentinu.“

Martina Kneiflová, Partner, Daně

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Máš čerstvě dokončeného inženýra nebo magistra, nebo budeš mít hotovo v letošním roce. Pokud k nám chceš na internship, tak stačí být ve 3. nebo 4. ročníku.
  • Analytické myšlení. Na problémy našich klientů řešení v učebnicích většinou nenajdeš. Musíš je vymyslet.
  • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci.
  • Chceš pestrou práci. Každý den se naučíš něco nového. Během dne tě většinou čeká práce na více projektech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
  • Na nástupu se s tebou rádi dohodneme individuálně.

Jak se ti odměníme

Nástup 40 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. Naprostou většinu nováčků do dvou let povýšíme a v tu chvíli se jim zvedne plat klidně o 15–20 000 korun. Na příjemné benefity budeš mít nárok už od začátku. Tady je pár z nich….

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní osobního volna
  • iPhone a laptop
  • 27 000 korun na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • odměna 200 000 korun za složení zkoušky daňového poradce