IT Onsite Support

Praha

Pracovní náplň:

  • Podpora koncových uživatelů v oblasti IT
  • Řešení HW a SW problémů osobně či telefonicky
  • Správa firemního vybavení
  • Zapojení a práce na mezinárodních projektech
  • Delegace technických problému dalším úrovním podpory
  • Komunikace s ostatními pobočkami EY

Požadujeme:

  • Maturitní vzdělání technického zaměření
  • Základní znalost protokolu TCP/IP
  • Administrativní znalost MS Windows 7 - 10, MS Office, chytrých telefonů, tiskáren, počítačové bezpečnosti a přístupových práv (Active Directory)
  • Zodpovědný přístup se smyslem pro detail
  • Schopnost prioritizovat a pracovat na více úkolech zároveň
  • Schopnost pracovat ve stresu a časové tísni
  • Pokročilou znalost anglického a plynnou znalost českého jazyka
  • Prezentační znalosti a schopnosti výhodou

Nabízíme:

  • Mezinárodní prostředí renomované firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost stálého profesního růstu
  • Služební mobil, notebook
  • Okamžitý nástup