.NET Core Developer – tým Technology Solution Delivery

Ostrava

To nejdůležitější v pár větách

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů, které řešíme v nejrůznějších firmách není vůbec málo! Může to být vývoj úplně nového řešení na zelené louce, vylepšení/rozšíření toho stávajícího nebo třeba pomoc s nezvládnutou implementací. Občas s tím samozřejmě souvisí i maintenance&support, ale o nové, velké a zajímavé projekty u nás rozhodně není nouze. A právě proto rozšiřujeme náš tým.
Hledáme někoho, kdo bude v Microsoft stacku jako doma a pomůže nám dělat svět lepší.

Tvoje role v týmu

V týmu máme i analytiky a testery, takže spolupráce mezi všemi je opravdu hodně úzká a pestrá.
I práce samotného programátora je hodně různorodá. Naši programátoři samozřejmě hlavně programují, protože to je to, co umí nejlépe. Jsou to ať už webové nebo mobilní aplikace, většinou pro velké nadnárodní finanční a pojišťovací skupiny. Používají poslední verze .NET Frameworku + Visual Studio + Management Studio + TFS . Často ale i komunikují s analytiky, diskutovat o specifikách zadání můžou i se samotnými klienty a svoje dílo pak předávají dál testerům.
Hledáme tedy člověka, který se nebude bát vyhrnout si rukávy, pustit se s námi do různorodých projektů a nebude se bát ani občasného přesahu za hranice kódu.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky

Ideální je praxe s C#, znalost .Net Core je pak velkou výhodou - programování je totiž základ. Pokud umíš navíc i trochu analýzy a formálního testování, určitě si to bude hodit, byť to nebude tvojí každodenní náplní práce.

 • Výbornou znalost angličtiny

We use English quite often, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Nebudeš jen sedět za počítačem a psát kód, je to i o komunikaci a nápadech.

 • A co je úplně nejdůležitější? Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, často úplně od nuly, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci.

Jak se ti odměníme?

Nástupní plat závisí na Tvých zkušenostech, k tomu dostaneš navíc roční bonus, když ti práce půjde od ruky a benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com

Nástup je možný ihned nebo po dohodě.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou!