Vývojář mobilních aplikací-tým Technology Solution Delivery

Ostrava

To nejdůležitější v pár větách

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů, které řešíme v nejrůznějších firmách není vůbec málo! Může to být vývoj úplně nového řešení na zelené louce, vylepšení/rozšíření toho stávajícího nebo třeba nezvládnutá implementace. Občas s tím samozřejmě souvisí i maintenance, ale o nové, velké a zajímavé projekty u nás rozhodně není nouze. A právě proto rozšiřujeme náš tým. Hledáme někoho, kdo bude v mobilním vývoji jako doma a pomůže nám dělat svět lepší.

Tvoje role v týmu

V týmu máme i analytiky a testery, takže spolupráce mezi všemi je opravdu hodně úzká a pestrá.
I práce samotného programátora je hodně různorodá. V týmu máme kolegy, kteří se zaměřují na webové nebo mobilní aplikace. Mobilní aplikace vyvíjíme napříč všemi platformami, většinou pro velké nadnárodní finanční a pojišťovací skupiny. Orientují se v Androidu, iOSu, někteří znají dokonce i Flutter nebo Dart. Často ale i komunikují s analytiky, diskutovat o specifikách zadání můžou i se samotnými klienty a svoje dílo pak předávají dál testerům.
Hledáme tedy člověka, který se nebude bát vyhrnout si rukávy, pustit se s námi do různorodých projektů a nebude se bát ani občasného přesahu za hranice kódu.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky

Ideální je praxe s native vývojem pro Android (tedy znalost Javy/Kotlinu), hodí se ale i znalost Dartu nebo Flutteru - programování je totiž základ. Pokud umíš navíc i trochu analýzy a formálního testování, určitě si to bude hodit, byť to nebude tvojí každodenní náplní práce.

 • Výbornou znalost angličtiny

We use English quite often, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Nebudeš jen sedět za počítačem a psát kód, je to i o komunikaci a nápadech.

 • A co je úplně nejdůležitější? Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, často úplně od nuly, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci.

Jak se ti odměníme?

Nástupní plat závisí na Tvých zkušenostech, k tomu dostaneš navíc roční bonus, když ti práce půjde od ruky a benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com

Nástup je možný ihned nebo po dohodě.
Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou!