Konfirmační specialista – tým Centrum auditních služeb

Brno

To nejdůležitější v pár větách

Bez auditorů by nefungoval byznys. A auditoři by zase nefungovali bez parťáků, kteří jim zajišťují spolehlivou podporu. Pokud máš zájem být u toho, když se dělá audit v praxi, přidej se k nám do týmu podpory auditu.

Tvoje role v týmu

„U nás v týmu pomáháme auditorům nejen s účetními závěrkami. Pokud k nám nastoupíš, budeš pracovat s klientskými daty, dělat auditové testy finančních výkazů nebo tě třeba naučíme, jak v EY kontrolujeme, jestli je účetnictví našich klientů správně – početně i věcně. Testujeme také transakce a kontrolujeme účetní doklady. S týmem zkušených kolegů budeš připravovat a vyhodnocovat externí odsouhlasení rozvahových položek a transakcí klientů. Internship je jen na začátek. Pokud ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Naučíme tě spoustu věcí, které ti ve škole nikdo neřekne a postupem času se vypracuješ na skutečného odborníka. Nebo to může nastartovat tvoji kariéru přímo v Auditu. “

Luděk Jireček, Associate partner, Centrum auditních služeb

Co je pro nás důležité

Nejdůležitější je pro nás motivace a chuť se učit a odvést dobrou práci. Tady je několik dalších věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Studuješ buď bakaláře nebo magistra
  • Můžeš nastoupit v prosinci 2020.
  • Umíš efektivně používat Excel, Word, Access.
  • Baví tě pracovat se soubory dat.
  • Ovládáš psaní v angličtině.
  • Můžeš pracovat alespoň 3 dny v týdnu.

Jak se ti odměníme

Nástup 120 Kč/hod., smlouva na DPP či DPČ.