Konzultant - tým Veřejný sektor

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Chceš se podílet na postupném zlepšování fungování veřejné správy? Rád/a bys využil/a angličtinu například při práci na dlouhodobých projektech pro Evropskou komisi? Chceme, aby lépe fungovaly nejen firmy, ale také veřejný sektor. Proto se snažíme, aby naše projekty pomáhaly veřejnou správu zefektivňovat a přibližovat občanům. Naším dlouhodobým cílem je také přispívat k účinnému a hospodárnému nakládání s veřejnými prostředky.

Tvoje role v týmu

,,Tým, který chceme doplnit, pracuje zejména pro Evropskou komisi a její agentury nebo česká ministerstva. Mezi naše hlavní dlouhodobé projekty patří finanční monitoring programu LIFE ve všech členských zemích. LIFE je finanční nástroj EU v oblasti ochrany životního prostředí a klimatu v celé EU. Naší úlohou je ověřovat, zda příjemci dotací postupují v souladu s relevantními pravidly a vynakládají projektové finance efektivně a transparentně. Příjemcům pomáháme i v místě realizace projektu a přispíváme k tomu, aby byl proces čerpání co nejjednodušší a příjemci nebyly zatěžováni více než je třeba. Výstupy připravujeme v angličtině, takže její aktivní a pokročilá znalost je nutností.

Budeme rádi, když se zapojíš i do jiných běžících nebo budoucích projektů v oblasti veřejné správy. Mimo jiné pracujeme na evaluacích národních či evropských programů nebo se podílíme na jejich nastavování. Dále provádíme kontroly a audity projektů nebo pomáháme našim klientům dotace získat či správně projekty administrovat.

Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

Romana Smetánková, Partner, tým Veřejný sektor

Co je pro nás důležité

Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Máš minimálně roční zkušenost ideálně v oblasti přípravy, monitoringu (administrace) nebo řízení projektů financovaných z EU či národních zdrojů
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Pokud umíš další jazyk, je to jen plus.
  • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • Máš dokončenou vysokou školu.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky

Jak se ti odměníme

Nástupní plat podle zkušeností a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz