Junior konzultant - tým Veřejný sektor

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Chceš se podílet na postupném zlepšování fungování české veřejné správy nebo evropských institucí? Rád/a bys využil/a angličtinu například při práci na projektech pro Evropskou komisi? Chceme, aby lépe fungovaly nejen firmy, ale také veřejný sektor. Proto se snažíme, aby naše projekty pomáhaly veřejnou správu zefektivňovat a přibližovat občanům. Naším dlouhodobým cílem je také přispívat k účinnému a hospodárnému nakládání s veřejnými prostředky.

Tvoje role v týmu

,,Tým, který chceme doplnit, pracuje na zakázkách kontrol nebo auditů projektů financovaných z různých dotačních titulů jak na úrovni Evropské komise, tak na úrovni České republiky. Pracujeme tak zejména pro Evropskou komisi a její agentury nebo česká ministerstva.
Pro ilustraci, mezi naše hlavní projekty patří finanční monitoring programu LIFE ve všech členských zemích. LIFE je finanční nástroj EU v oblasti ochrany životního prostředí a klimatu v celé EU. Naší úlohou je ověřovat, zda příjemci dotací postupují v souladu s relevantními pravidly a vynakládají projektové finance efektivně a transparentně. Příjemcům pomáháme i v místě realizace projektu a přispíváme k tomu, aby byl proces čerpání co nejjednodušší a příjemci nebyly zatěžováni více než je třeba. Naše výstupy stejně jako veškerá komunikace s klientem probíhá v angličtině. Tohoto projektu by ses mohl/a také účastnit.

Budeme rádi, když se zapojíš i do jiných běžících nebo budoucích projektů v oblasti veřejné správy. Mimo jiné pracujeme na evaluacích národních či evropských programů nebo se podílíme na jejich nastavování.

Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.“

Romana Smetánková, Partner, tým Veřejný sektor

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné:

  • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
  • Vysokou školu končíš letos, nebo jsi úspěšně absolvoval v minulých letech
  • Zkušenosti v oblasti přípravy, řízení nebo kontroly/auditu projektů financovaných z EU či národních zdrojů jsou u nás určitě výhodou.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky

Jak se ti odměníme

Nástupní plat 37 000 Kč a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz