Internship – tým Automotive & Mobilita

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Digitalizace, elektromobilita, inovace při plánování prodeje aut a rozvoj dlouhodobých tržních nebo distribučních strategií. Výroba a prodej aut prochází velkými změnami, po kterých nezůstane kapota na kapotě. Hledáme studenty, kteří se chtějí do poradenství v oblasti Automotive & Mobility pustit s námi už během studia. Děláme smysluplné projekty, které se pokaždé v něčem liší, ale vždy je spojuje přidaná hodnota z pohledu koncového zákazníka. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce zkušeného kolegu a porosteš i osobnostně.

Tvoje role v týmu

„Dokážeme přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Při práci budeš kombinovat pečlivou analýzu s kreativními nápady, které mají skutečný dopad na to, jak se daří firmám. Už jako Intern se budeš podílet na projektech pro velké firmy, s nejlepšími profíky v oboru a v partě lidí, kde tě to bude bavit. Tvým denním chlebem bude tvorba prezentací, zpráv, strategií, studií a dalších klientských výstupů v češtině i angličtině.

Internshipem tvoje cesta u nás teprve začíná. Pokud ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce, abys zvládnul skloubit práci, školu i osobní život.“

Petr Knap, Partner, tým Automotive & Mobility

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Studuješ poslední ročník bakaláře nebo magistra.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
  • Nechybí ti analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • Chceš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, byznysu, autech a ekosystému kolem nich.
  • Máš čas nám věnovat 3 dny v týdnu.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Co dalšího bys měl vědět

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli - na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit. Moc rádi se s tebou poznáme! Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.