Junior konzultant - tým Energetiky

Praha

Chceš mít pocit, že práce co děláš dává smysl a že posouváš svět směrem k lepšímu? Chceš mít impact a dělat na projektech se skutečným dopadem na energetický sektor v regionu střední a východní Evropy? Máš rád výzvy a preferuješ různorodou práci v týmu lidí, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se dále rozvíjet? Pokud si na všechny otázky odpověděl/a kladně, tak tě velmi rádi poznáme a přivítáme v našem týmu. A že nemáš příliš zkušeností? Nevadí! Důležitý je zápal pro věc a chuť se učit. Po našem boku se můžeš vypracovat ve špičkového odborníka s know-how, po kterém je a bude velká poptávka.

Tvoje role v týmu

V mém týmu najdeš lidi, kteří sledují změny v oblasti energetiky a rozumí výzvám, kterým naši klienti čelí. Projekty, na kterých pracujeme, jsou hodně různorodé. Provádíme např. analýzy energetických trhů, navrhujeme rámce a strategie pro obchodování s energiemi, vedeme projekty v rámci sjednocování evropského trhu, nebo analyzujeme dopady regulace a legislativních rozhodnutí. Trh energetiky prochází změnami, a tak připravujeme i několik projektů v oblasti elektromobility a pokročilých řešení akumulace energie. Zkušenosti máme s projekty nejen v Čechách, ale i na Slovensku a máme ambice se rozšiřovat i do Maďarska, Slovinska či Pobaltí.

Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Hledám k sobě do týmu šikovné kolegy, které baví řešit problémy a chápat je v širších souvislostech. I u nováčků očekávám proaktivitu a chuť vrhnout se do projektů po hlavě. Při práci určitě využiješ i svoje analytické schopnosti, takže by ses neměl/a zaleknout při pohledu na tabulku či graf. Trh energetiky se hodně mění, takže neustále rozšiřování tvých znalostí bude nedílnou součástí práce.

Blahoslav Němeček, Partner v týmu Energetiky

Co je pro nás důležité

  • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2018–2021.
  • Analytické schopnosti a kritické myšlení zní možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky důležité, abys dokázal chápat věci v širších souvislostech a byl schopen vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

  • Zodpovědnost a zápal pro věc

Pro práci u nás nemusíš být nutně technik, ale je důležité aby tě energetika bavila a viděl si v ní smysl. Při práci na projektech se budeš neustále učit nové věci o energetice. O reálných projektech s přesahem na celý sektor nebudeš slýchat jenom od kolegů – budeš na nich dělat každý den.

  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • školení, certifikace a neomezený přístup do Udemy
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz