Junior konzultant - Technology Consulting

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo! Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. A proto hledáme posilu hned do tří týmů - IT auditu, Kybernetické bezpečnosti a týmu analytiků a architektů. Určitě se ti u nás budou hodit zkušenosti v IT, ať už s obecným přehledem v systémech, analýzou, projektovým řízením nebo bezpečností. Vypracuješ se po našem boku v odborníka. Získáš know-how, po kterém je a bude ohromná poptávka.

Tvoje role v týmu

,,V týmu IT auditu jsme třeba testovali nové nastavení IT systémů, které původně vedlo k účetním chybám za více než půl miliardy. Už jako junior konzultant budeš kontrolovat systémy klientů a podle check-listů odhalíš, co by měli vylepšit. Díky tobě bude mít klient jasno.

Na projektech v rámci Kybernetické bezpečnosti budeš zase pracovat jak s riziky (od jejich identifikace, kvantifikace až po řízení), tak s různými bezpečnostními rámci, u nichž budeš buď posuzovat míru souladu nebo je budeš rovnou implementovat. Tvým úkolem bude zajistit, aby naši klienti byli schopni čelit kybernetickým výzvám, které se objevují stále častěji.

V rámci analýzy/architektury se zase dostaneš k řízení projektů – zadáváme úkoly kolegům, kontrolujeme termíny a dáváme bacha, aby všechno šlo, jak má. Posuzujeme podnikovou architekturu a vymýšlíme, jak jí optimalizovat. Revidujeme a připravujeme architektonické a projektové dokumentace/studie proveditelnosti/cost-benefit analýzy.

Značnou část tvé práce by obnášelo i setkávání se s lidmi od klienta, rozhodně nebudeš celý den jen sedět za počítačem. Lidi se u nás učí tempem, které není úplně běžné. Ze začátku ti pomůžou kolegové z týmu, postupně budeš přebírat víc a víc zodpovědnosti za projekty. Nehledáme jednorožce, ale aktivní lidi, co mají zájem o IT a chtějí se toho hodně naučit.“

David Kesl, Partner, Technology Consulting

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš dokončenou vysokou školu mezi lety 2018-2020 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
 • Máš přehled v IT, alespoň ze školy. Už ses setkal s MS Windows - od desktopu přes server až po cloud, UNIX/Linux, databázemi, analytickými nástroji nebo principy ERP.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
 • Certifikace se hodí (např. ITIL, Prince2, Agile Scrum), pokud je ale nemáš, můžeš je absolvovat u nás.
 • Kamarádíš se nejen s Excelem, ale chceš se setkávat i s klienty.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a 3x do roka bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

 • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • Nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • školení, certifikace a přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com