Junior konzultant – tým Enterprise Risk

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Měnit firmy k lepšímu je odpovědná práce, ale může to být i zábava. Obzvlášť když děláš s lidmi, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se rozvíjet. Přesně v takovém prostředí se pohybujeme my a právě hledáme nové kolegy. Vypracuj se u nás na špičkového odborníka.

Tvoje role v týmu

„Můj tým má za úkol objevovat nové příležitosti a pomáhat klientům, aby měli dost informací a podkladů k různým byznysovým rozhodnutím. Aby je učinili včas a správně. Naše projekty jsou velmi různorodé a často i unikátní.
Pomáháme klientům s procesním redesignem a efektivním řízením společnosti. Pro řadu těch mezinárodních nastavujeme, vyhodnocujeme a optimalizujeme finanční procesy a interní kontroly. Porozumět tomu, jak firma funguje, je zkrátka náš denní chleba. Poznáš etablované firmy, pro které pracujeme už 18 let, i společnosti, o kterých bude teprve slyšet.
Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Od sběru a zpracování firemních dat, přes rešerše trhu, porozumění finančním procesům, nastavování podnikových procesů, řízení projektů až po prezentaci výsledků projektu. Ovládneš prostě všechno, co potřebuje úspěšný konzultant, aby byla jeho práce užitečná a klientovi pomáhala v jeho těžkém rozhodování. Na projektech budeš pracovat se zkušenými kolegy, kteří tě nenechají na holičkách. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.“
- Josef Severa, Partner, Enterprise Risk tým

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Máš dokončenou vysokou školu mezi lety 2018-2020 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Ovládaní němčiny a dalších jazyků je výhodou.
  • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení.
  • Chceš se neustále učit nové věci o podnikových a finančních procesech, byznysu. O projektovém managementu jen neuslyšíš, ale denně jej budeš dělat.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a třikrát do roka bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • Cafeterii nabitou na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz