Experience Team Lead - tým Wavespace

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Co je EY wavespace? Jsme součástí celosvětové sítě týmů, která se zabývá strategickým řešením projektů a s pomocí Design Thinking metod vytváří účinná řešení pro nejrůznější oblasti businessu. Wavespace se skládá z "vlajkových lodí" - velkých týmů ve městech jako je Londýn nebo San Francisco a "satelitů", týmů menších, mezi které se řadí i ten náš. Týmy spolu ale pravidelně spolupracují a sdílí svoje know how.

Vaše role v týmu

Síť wavespace týmů pokrývá celý svět – týmů máme celkem 40, od San Franciska až po Šanghaj, a každý z nich je expertem na trošku jinou oblast businessu. Práce v EY wavespace je především o spolupráci – pracujeme jak s odborníky z businessu, tak s našimi experty, velkými firmami, ale i startupy a pomáháme tak našim klientům v rozvoji a řešení problémů, které je ovlivňují.

Designujeme programy a workshopy, které umožní klientům efektivně vyřešit, co je pálí. Dodáváme jim nástroje, díky kterým si myšlenky ujasní, dokážeme identifikovat ty, kteří jsou v dané problematice klíčoví a propojit je. V téhle době tedy většinou virtuálně, ale standartně i osobně.

V tuhle chvíli hledáme leadera týmu. Někoho, kdo bude mít na starost nejen péči o tým 4 odborníků a nadšenců, ale i posouvání projektů a možností dál. Nehledáme jen kreativce, ale i odborníka, leadera a tak trochu i projektového manažera."

Petr Knap, Partner, Consulting

Co je pro nás důležité

  • Zkušenost s Design Thinking postupy je něco , bez čeho se neobejdete. Celý princip Wavespace je kolem design thinkingu postavený a tedy takový přístup k práci je must-have.
  • Praxe v oblasti inovací - ať už vedení workshopů, projektového řízení nebo strategického plánování se také hodí.
  • Zkušenost s vedením týmu, klidně i menšího.
  • Komunikační a prezentační dovednosti. Zní to jako klišé, ale velká část práce u nás je i o posouvání projektů dopředu, o rozvíjení příležitostí a o správné identifikaci potřeb a možností jak externích klientů, tak interních týmů, se kterými se na projektech tým často potkává.
  • důležitá je i znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny. Spousta projektů se u nás řeší lokálně, ale máme i mezinárodní přesah.

A jak se vám odměníme?

Nástupní plat podle zkušeností a roční bonus, když vše jde tak, jak má. K tomu benefity, které zaručeně potěší. Tady je pár z nich:

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • 27 000 korun ročně v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • interní i externí školení, certifikace a přístup k portálům jako je třeba udemy.com
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz