Junior Konzultant – tým Business Design

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Digitalizace, inovace, rozvoj strategií a jejich realizace - tomu se věnujeme. Celý svět businessu prochází v posledních letech velkými změnami a náš tým Business Design pomáhá našim klientům z těchto změn vytěžit maximum. V našem týmu pomáháme klientům formovat digitální strategie, budovat nová řešení i optimalizovat jejich celkovou profitabilitu. Věnujeme se primárně finančnímu sektoru, ale neomezujeme se jen na ten. Momentálně hledáme studenty nebo absolventy, kteří se s námi pustí do práce. Budeš se učit nové věci od starších kolegů a na začátku dostaneš parťáka, který ti pomůže v rozletu. Porosteš osobně, získáš rozhled, a hlavně uvidíš výsledky.

Tvoje role v týmu

„Dokážeme přijít s novou strategií nebo inovací, co posune byznys klientů o pořádný kus dopředu. Často se točíme kolem témat spojených s fintechem, ale náš záběr je širší.

Při práci u nás budeš kombinovat pečlivou analýzu s kreativními nápady, které mají skutečný dopad na to, jak se daří firmám. Oceníme, když s novinkami a novými impulzy přijdeš sám - pomůžeme ti je zrealizovat.

Už jako junior konzultant budeš mít možnost pracovat přímo u klienta, abys měl vše z první ruky. Budeš pracovat pro velké firmy, s nejlepšími profíky v oboru a v partě lidí, kde tě to bude bavit. Tvým denním chlebem bude tvorba analýz a průzkumy trhů, příprava strategií, design nových inovativních procesů nebo produktů a dalších klientských výstupů v češtině i angličtině.

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Senior konzultanta. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.“

Libor Volek, manažer, tým Business Design

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Bez těchto věcí se u nás ale neobejdeš:

 • Dokončil jsi nedávno vysokou školu nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
 • Nechybí ti analytické schopnosti a kritické myšlení.
 • Chceš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, byznysu, přístupu k zákaznickému ekosystému a všemu kolem.
 • Máš přehled o společnostech a produktech ve finančním sektoru
 • A hlavně by to měl být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porosteš - jak odborností a znalostmi tak i finančně a v rámci naší interní struktury.

K tomu máme i benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • školení, certifikace a neomezený přístup do Udemy.com
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz