Senior konzultant - tým Business Design

Praha

Digitalizace, inovace, rozvoj strategií a jejich realizace – tomu se věnujeme. Celý svět businessu prochází v posledních letech velkými změnami a náš tým Business Design pomáhá našim klientům z těchto změn vytěžit maximum. Pomáháme firmám formovat digitální strategie, budovat nová řešení i optimalizovat jejich celkovou profitabilitu. Věnujeme se primárně finančnímu sektoru, ale neomezujeme se jen na ten. Momentálně hledáme zkušenější konzultanty, kteří se s námi pustí do práce. I jako senior konzultant se budete neustále učit nové věci od zkušenějších kolegů a hned na začátku dostanete parťáka, který vám pomůže se co nejrychleji zorientovat. Porostete osobnostně, získáte rozhled, a hlavně uvidíte výsledky.

Vaše role v týmu

„Dokážeme přijít s novou strategií nebo inovací, co posune byznys klientů o pořádný kus dopředu. Často se točíme kolem témat spojených s fintechem, ale náš záběr je výrazně širší.

Při práci u nás budete kombinovat pečlivou analýzu s kreativními nápady, které mají skutečný dopad na to, jak se daří firmám. Součástí naší práce je častá spolupráce s klientem – ať už vzdáleně nebo přímo on-site. Budete pracovat pro velké firmy, s nejlepšími profíky v oboru a v partě lidí, kteří si rozumí a které práce baví.

V tuhle chvíli se věnujeme projektům zejména ze třech oblastí. První jsou inovace a digitalizace v oblasti financí, bankovnictví a pojišťovnictví. Druhá je udržitelnost, a to zejména z pohledu ESG nebo „zeleného“ financování a investičních produktů a nastavení governance/procesů s tím souvisejících. V neposlední řadě se zabýváme i projekty v oblasti „lead managementu“, tedy pomáháme firmám s nastavováním strategií, procesů a systémů, které monitorují chování jejich klientů a umožňují jim tak přesné zacílení na jejich potřeby.

Hledáme teď konzultanta – pokud vás zajímá některá z výše zmíněných oblastí, máte v ní už alespoň drobnou zkušenost a chcete se i dál rozvíjet a záběr si ještě rozšířit, rádi vás v tom podpoříme. Rolí seniora to u nás totiž rozhodně nekončí, kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.“

Libor Volek, manažer, tým Business Design

Co je pro nás důležité

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání. Finanční, ekonomický nebo technický obor může být výhodou, ale ne nutností.
  • Komunikativní znalost angličtiny. We use English every day, so you´ll need to be comfortable both with writing and speaking.
  • Zkušenosti v alespoň jedné z následujících oblastí: digitalizace a inovace v bankovnictví/pojišťovnictví; udržitelnost a nastavování s ní souvisejících procesů, zejména z pohledu finančních institucí; nastavování strategií a zlepšování procesů v oblasti práce s daty.
  • Výhodou pak může být i přesah do IT – nehledáme programátora, ale pokud máte zkušenost např. s projektovým řízením IT projektů a technologie vás zajímají, bude se to na některé projekty hodit.
  • A hlavně by to měl být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se vám odměníme

Nástupní plat podle zkušeností a potenciální bonus 3x do roka, když vám práce půjde od ruky. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porostete - jak odborností a znalostmi, tak i finančně a v rámci naší interní struktury.

K tomu máme i benefity, které zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní osobního volna
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • 27 000 korun ročně v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • školení, certifikace a neomezený přístup do platforem jako např. Udemy.com
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz