Junior konzultant - tým Pojišťovnictví

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Jsme jeden z nejrychleji rostoucích týmů, v tuhle chvíli máme 15 členů a hledáme k nám nového junior konzultanta. Pojď s námi pomáhat velkým evropským pojišťovnám v oblastech řízení rizika, stanovení technických rezerv nebo úspory kapitálu. Naučíme tě pohybovat se v pojistné matematice i nejnovější pojistné legislativě a regulatorice. Pracujeme také na optimalizaci procesů uvnitř pojišťoven nebo vyvíjení nových pojistných produktů. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Tvoje role v týmu

„Jsme součástí týmu, který má 130 členů a zabývá se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním rizika, optimalizací nebo regulací a jejím dopadem na pojišťovny i banky. Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na pojistnou matematiku, optimalizaci procesů, analýzu dat, regulaci finančnictví a pojišťovnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení. Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat.
Tvojí hlavní zodpovědností bude pracovat na různorodých analýzách pro klienty napříč celou Evropou. Většinu projektů dodáváme z Prahy, ale v budoucnu Tě může čekat i návštěva některé z jejich poboček. Budeš se podílet na projektech spojených s IFRS 17, Solvency 2, životním a neživotním modelováním nebo risk managementem. Budeš pracovat s klientskými daty, dokumenty a procesy, hledat ta nejefektivnější řešení a učit se od zkušenějších kolegů.“
Karel Svoboda, Associate Partner, Insurance tým

Co je pro nás důležité

  • Máš dokončeného inženýra nebo magistra se zaměřením na matematiku, statistiku, finance či ekonomii. Pokud ještě studuješ VŠ, nevadí. Nabíráme i kolegy na poloviční úvazek nebo internship a umíme sladit práci se školou, aby ti nic ve škole neuteklo.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky, i na odborné úrovni. We use English on a daily basis, so you will be able to use and enhance your language skills.
  • Umíš pracovat s excelem a máš navíc zkušenosti/chuť se naučit používat další nástroje a metody.
  • Říká ti něco R, MS Visual Basic nebo SQL? Spoustu z toho budeš moci využívat denně a pokud to neznáš, naučíme tě.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času a tak si musíme sednout lidsky.

Jsme tým s podobnou DNA. Chováme se k sobě slušně a vzájemně si pomáháme. Najdeš u nás lidi, co studovali to co ty, ale i jiné zajímavé obory a technologie. Budeš prostě pracovat mezi chytrými a fajn lidmi.

Jak se Ti odměníme

Nástup 37 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • Nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo Relax
  • Možnost školení – soft i hardskills, certifikací aneomezený přístup např. do udemy.com
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz.