Internship – tým Business Transformation

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Digitalizace, elektromobilita, inovace při plánování prodeje aut a rozvoj dlouhodobých tržních nebo distribučních strategií. Výroba a prodej aut prochází velkými změnami, po kterých nezůstane kapota na kapotě. Hledáme studenty, kteří se chtějí do poradenství v oblasti Automotive & Mobility pustit s námi už během studia. Děláme smysluplné projekty, které se pokaždé v něčem liší, ale vždy je spojuje přidaná hodnota z pohledu koncového zákazníka. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce zkušeného kolegu a porosteš i osobnostně.

Tvoje role v týmu

„Dokážeme přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Při práci budeš kombinovat pečlivou analýzu s kreativními nápady, které mají skutečný dopad na to, jak se daří firmám. Už jako Intern se budeš podílet na projektech pro velké firmy, s nejlepšími profíky v oboru a v partě lidí, kde tě to bude bavit. Tvým denním chlebem bude tvorba prezentací, zpráv, strategií, studií a dalších klientských výstupů v češtině i angličtině.

Internshipem tvoje cesta u nás teprve začíná. Pokud ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce, abys zvládnul skloubit práci, školu i osobní život.“

Petr Knap, Partner, tým Business Transformation

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

  • Studuješ poslední ročník bakaláře nebo magistra
  • Máš čas s námi trávit 3 dny v týdnu
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky
  • Baví tě nejen práce s daty, ale i komunikace, umíš dokonce přijít i s vlastními nápady
  • Chceš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, byznysu, autech a ekosystému kolem nich
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Co dalšího bys měl vědět

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli – na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit, ale velmi rádi bychom to směřovali na leden či únor.

Moc rádi se s tebou poznáme! Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.