Junior konzultant – tým Datové analytiky

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Data. Najít je, porozumět jim a pracovat s nimi. Kdo nepracuje s daty, dost možná staví svoje podnikání na vzdušných zámcích. My jsme tady od toho, aby k tomu nedocházelo. Dokážeme data identifikovat, vytěžit, analyzovat a taky doporučit, jak na nich postavit řešení problémů nebo inovaci byznysu. Přidej se k nám a naučíš se věci, ve kterých se spousta lidí v byznysu neorientuje.

Tvoje role v týmu

„S daty pracujeme na všech možných úrovních a tvoje práce se bude odvíjet od toho, jak dobře se v nich vyznáš. Aktuálně posilujeme tým, který pracuje hlavně pro výrobní firmy, pro které děláme analýzy dat z různých systémů (SAPu apod.).

Pracujeme v týmu, kde sice převážně používáme přesnou metodiku, ale umíme si poradit i s nečekanými problémy a výzvami. Jako úplného juniora tě nehodíme do hluboké vody. Budeš se učit třeba při přípravě datových sad a k analýze a interpretaci se dostaneš postupně. Pokud ale už máš praxi, najdeme pro tebe úkoly, kde využiješ i svoje zkušenosti. Zakládáme si totiž na tom, že lidi v týmu posouváme. Od analýzy dat tě proto rádi nasměrujeme k přípravě interaktivních datových vizualizací, vývoji analytických nástrojů nebo tě vyšleme na konzultaci ke klientům. Vždy záleží na domluvě, příležitostí je u nás hodně.“

- Tomáš Schwardy, Senior manažer, tým Data Analytics

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné:

  • Máš dokončenou vysokou školu v posledních letech nebo budeš mít hotovo letos. Nemusí být nutně IT zaměření – pokud máš za sebou kurzy po vlastní ose, praktické použití tě naučíme.
  • Znáš SQL nebo nějaký programovací jazyk, příp. i vizualizační nástroj (PowerBI, Tableau apod.).
  • Pokud už jsi navíc někdy pracoval/a s MS Azure, bude se ti to také hodit.
  • Mluvíš a píšeš dobře anglicky i na odborné úrovni.
  • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak ti odměníme

Nástupní plat podle zkušeností a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porosteš - jak odborností a znalostmi tak i finančně a v rámci naší interní struktury.

K tomu máme i benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

  • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna ročně
  • iPhone a laptop k soukromým účelům
  • Cafeterii nabitou na cestování, jazyky, sport nebo relax
  • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • školení, certifikace a neomezený přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com
Nastavení cookies