Intern – tým Technologické a procesní audity

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo! Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. Všechno tě naučíme přímo v praxi, musíš se jen dobře kamarádit s Excelem. Vypracuješ se po našem boku v odborníka na technologické a procesní audity. Získáš know-how, po kterém je a bude ohromná poptávka.

Tvoje role v týmu

,,V týmu jsme třeba testovali nové nastavení IT systémů, které původně vedlo k účetním chybám za více než půl miliardy. Už jako junior konzultant budeš kontrolovat systémy klientů a podle check-listů odhalíš, co by měli vylepšit. Díky tobě bude mít klient jasno.

Pracujeme i na projektech zaměřených na SOCR (Service Organization Control Reporting). Ověřujeme interní kontroly servisních organizací, ať už jsou to nadnárodní firmy nebo start-upy, aby jejich klienti mohli klidně spát. Při práci na jednom z posledních projektů jsme pomáhali dát dohromady kontrolní prostředí v San Franciscu, který poskytuje svou unikátní BI platformu globálním klientům. Naše zapojení a následný SOC report jim pomohl získat řadu nových klientů a zvýšit zisky. Příště můžeš být u toho s námi.

Značnou část tvé práce by obnášelo setkávání se s lidmi od klienta, jako jsou IT manažeři, administrátoři nebo interní auditoři. Ze začátku je u nás člověk takovým sběračem a analytikem dat, velmi brzo se ale dostává k jejich interpretaci. Lidi se u nás učí tempem, které není úplně běžné. Ze začátku ti pomůžou kolegové z týmu, postupně budeš přebírat víc a víc zodpovědnosti za projekty. Nehledáme jednorožce, ale aktivní lidi, co mají zájem o IT a chtějí se toho hodně naučit.“

Jan Fanta, Partner, Technology Risk

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Studuješ vysokou školu IT zaměření - ideálně poslední rok bakaláře nebo navazující studium - na práci musíš mít alespoň 20 hodin v týdnu. Škola s IT zaměřením se ti u nás bude hodit, pokud ale studuješ jiný obor a o IT máš zájem tak to nevadí, všechno tě naučíme.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
 • Kamarádíš se nejen s Excelem, ale chceš se setkávat i s klienty.
 • Jsi pečlivý a máš smysl pro detail.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak ti odměníme

Spolupráce formou pracovní smlouvy, hodinová odměna podle zkušeností. Pokud navíc vše půjde jak má, postupně u nás porosteš - jak odborností a znalostmi tak i finančně a v rámci naší interní struktury.

K tomu máme i benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • dovolená podle odpracovaných hodin
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • 13 500 korun ročně v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • školení a neomezený přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com
Nastavení cookies