Junior konzultant – Forenzní služby

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Podvodníci dokážou v mžiku zničit roky usilovné práce. My jim však umíme překazit plány. Pomáháme klientům tím, že odhalujeme krádeže, korupci a praní špinavých peněz. Prevence, odhalování i vyšetřování podvodů ve firmách i veřejné správě. Analýza dat, neobvyklých transakcí, zajišťování důkazů a posilování interních kontrol. Prostě celkem adrenalin. V našem týmu získáš nejen plno zkušeností, ale i přehled o opatřeních proti korupci, praní špinavých peněz a aktuálním tématu protiruských sankcí. Budeš tak mít jedinečnou příležitost stát se jedním z mála odborníků na odhalování podvodů v Evropě.

Tvoje role v týmu

„V EY vedu tým forenzních služeb a podpory integrity. Naše práce má dvojí úkol - pro naše klienty vyšetřujeme zaměstnaneckou kriminalitu a snažíme se jí i předcházet. Řešíme podvody, korupci, sankce, praní špinavých peněz nebo také soudní spory pro klienty nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Zpracováváme a analyzujeme velké objemy dat, rozpoznáváme možná rizika a pomáháme firmám se proti nim pořádně obrnit. Používáme moderní forenzní technologie a databáze, které nám pomáhají, když řešíme zpronevěry, manipulace výběrových řízení, úvěrové či pojistné podvody nebo korupci.

Na tuhle práci rozhodně nebudeš sám. Práce v týmu po boku zkušených kolegů je u nás samozřejmostí už od úplného začátku. Tým složený z lidí nejrůznějšího vzdělání tě na začátku naučí vše potřebné, posune odborně v mnoha směrech a postupně tak budeš přebírat čím dál víc odpovědnosti za jeho vedení a úspěch našich projektů. Do dvou let tě povýšíme na Senior konzultanta, protože budeš mít zkušenosti a zážitky, které bys v jiných profesích získával dlouhé roky. Po celou dobu tvé kariéry v EY budeš mít svého counselora, který ti bude oporou v práci i v osobní rovině. Zaplatíme ti přípravu na mezinárodní certifikace, a aby ses pořádně připravil na zkoušky, dostaneš placené studijní volno. Přidej se k nám - budeš dělat práci, která má smysl.“

Tomáš Kafka, Partner, Forenzní služby a podpora integrity

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku své kariéry. Tady je ale několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné:

 • Máš dokončenou vysokou školu, nebo budeš mít hotovo v letošním akademickém roce.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Pokud umíš i německy nebo rusky či zvládáš některý středoevropský jazyk, bude se ti to u nás hodit.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
 • Přičichl/a jsi k oblasti prevence a vyšetřování podvodů, korupce a praní špinavých peněz či k internímu auditu během studia, na stáži nebo jsi na toto téma psal/a bakalářku nebo diplomku.
 • Máš zápal pro věc. Čeká tě spoustu osobních setkání, e-mailů i telefonování, při kterých musíš něco zjistit nebo zorganizovat. Budeš se učit nové věci a komunikovat s lidmi od klienta a navštívíš nejedno zajímavé pracovní prostředí.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

Nástup od 43 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. Nastoupit můžeš už v průběhu jara. Naprostou většinu nováčků navíc do dvou let povýšíme, čímž se jim zvedne plat o 20-25 000 korun. Na všechny příjemné benefity máš nárok už od začátku tvé cesty s EY. Tady je pár z nich…

 • 5 týdnů dovolené
 • 5 dní osobního volna
 • 27 000 korun ročně v cafeterii na cestování, jazyky, sport, zábavu i relax
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • Možnost získat certifikace (např. CFE, ACAMS, ACCA)
 • Přístupy do vzdělávacího portálu Udemy.com
 • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
Nastavení cookies