Junior konzultant – Dotační poradenství

Praha

To nejdůležitější v pár větách

Dnešní doba si žádá moderní přístupy i v tradičních firemních procesech napříč odvětvími naší ekonomiky. V oddělení Consultingu to víme! Právě hledáme kolegu do týmu, který se věnuje poradenství v oblasti kofinancování projektů z evropských a národních zdrojů, a to především projektů v oblasti energetiky a životního prostředí (nebo šířeji ESG).

Tvoje role v týmu

Jako nová posila našeho týmu budeš hned od začátku spolupracovat se zkušenějšími kolegy na různorodých projektech naplňující vize cirkulární ekonomiky pro klienty z různých oborů: od vodohospodářství a teplárenství, přes energetiku, zadržování vody v krajině a veřejný sektor až po projekty zlepšující stav odpadového hospodářství. Tvými klienty budou jak obce a města, tak malé, střední i nadnárodní podniky.

Tvůj den bude pestrý: nejvíc při práci využiješ Word, Excel, Powerpoint a webový vyhledávač – budeš totiž připravovat analýzy (ať už o jednotlivých společnostech, celém odvětví nebo o dotačních možnostech) nebo prezentace jak v češtině, tak v angličtině. Ale nebude to jenom o práci s počítačem, zapojíme tě i do komunikace s klientem a té bývá také hodně. Pokud tě navíc baví hledat způsoby, jak realizovat něco, co na první pohled nejde, tak si taky přijdeš na své. Není to totiž jen o číslech a sledování tabulek, statistik, grafů nebo účetních dokladů, občas je potřeba se pořádně zamyslet a přijít s inovativním řešením. A když to nejde, společný brainstorming už bude fungovat. U vymyšlených řešení často pak i hlídáme, že se skutečně realizují tak, jak mají.

Za klienty rovněž jezdíme a tak se ze začátku se zkušenějšími kolegy můžeš podívat do blízkých i vzdálených koutů ČR. Účastníme se i odborných konferencí, kde získáš kontakty a dozvíš se o různých technologiích a projektech. Komunikace s klienty a zahraničními kancelářemi tak bude nedílnou součásti tvého běžného dne.

Ondřej Hartman, Associate Partner, Government & Public Sector tým

Co je pro nás důležité

Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné:

 • Máš alespoň roční praxi se psaním nebo řízením dotačního projektu a projektové záměry zpracováváš samostatně..
 • Máš silný proklientský přístup spolu s korektností a zodpovědností už snad ani nemusíme psát
 • Máš analytické schopnosti a kritické myšlení. Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly, či procesy a bude nezbytné, abys je dokázal vyhodnotit.
 • Pečlivost a přesnost je tvá silná stránka.
 • Rád hledáš nové řešení, ale nevadí ti ani rutina.
 • Mluvíš a píšeš dobře česky a anglicky.
 • Máš zápal pro věc a nelekneš se první překážky.

Žádné dva projekty nejsou úplně stejně a na každém se naučíš něco nového.

 • Projektovému managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Jak se ti odměníme

Nástupní plat podle zkušeností a bonus třikrát do roka, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

 • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna k tomu
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • 27 000 korun ročně v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • přístup do vzdělávacího systému Udemy.com, možnost školení, certifikací a každoroční posun i v rámci naší organizační struktury
Nastavení cookies