Junior konzultant - tým Energetiky

Praha

Chceš mít pocit, že práce co děláš dává smysl? Baví tě na sobě pracovat a učit se nové věci? Chceš dělat na projektech se skutečným dopadem na energetický sektor v regionu střední a východní Evropy, chceš mít možnost pracovat a komunikovat na projektech i v angličtině? Máš rád výzvy a preferuješ různorodou práci v týmu lidí, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se dále rozvíjet? Pokud si na všechny otázky odpověděl/a kladně, tak tě velmi rádi poznáme a přivítáme v našem týmu. A že nemáš příliš zkušeností? Nevadí! Důležitý je zápal, vášeň pro věc a chuť se učit. Po našem boku se můžeš vypracovat ve špičkového odborníka s know-how, po kterém je a bude velká poptávka.

Tvoje role v týmu

V mém týmu najdeš lidi, kteří sledují změny v oblasti energetiky a rozumí výzvám, kterým naši klienti čelí. Projekty, na kterých pracujeme, jsou hodně různorodé. Provádíme např. analýzy energetických trhů, navrhujeme rámce a strategie pro obchodování s energiemi, navrhujeme řešení obnovitelné energetiky, zabýváme se investicemi v energetice, řešíme dlouhodobé bilance výroby a spotřeby energie a vůbec aktuální téma zajištění energií pro naši společnost, vedeme projekty v rámci sjednocování evropského trhu, nebo analyzujeme dopady regulace a legislativních rozhodnutí.

Trh energetiky prochází výraznými změnami, a my na tento trend reagujeme a připravujeme i projekty v oblasti dekarbonizace a zajištění dodávek energií včetně řešení využití akumulace a vodíku.

Zkušenosti máme s projekty nejen v Čechách, ale i na Slovensku a v dalších regionech a to primárně v Maďarsku, Polsku, Slovinsku či v Pobaltí. Často podporujeme i zahraniční investory ze západních zemí, takže u nás na projektech můžeš pracovat s agilními investory, finančníky a partnery se zájmem o investice v našem regionu.

Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Hledám k sobě do týmu šikovné kolegy, které baví řešit problémy a chápat je v širších souvislostech. I u nováčků očekávám proaktivitu, zájem či dokonce vášeň pro energetiku a chuť pracovat. Při práci určitě využiješ i svoje analytické schopnosti, takže by ses neměl/a zaleknout při pohledu na tabulku či graf. Trh energetiky se hodně mění, takže neustále rozšiřování tvých znalostí bude nedílnou součástí práce.

Blahoslav Němeček, Partner v týmu Energetiky

Co je pro nás důležité

 • Máš dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2018–2022. Pokud stále studuješ, nevadí – můžeš nastoupit jako Intern na částečný úvazek.
 • Analytické schopnosti a kritické myšlení zní možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky důležité, abys dokázal chápat věci v širších souvislostech a byl schopen vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.
 • Komunikativní znalost angličtiny. We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.
 • Zodpovědnost a zápal pro věc
 • Pro práci u nás nemusíš být nutně technik, ale je důležité, aby tě energetika bavila a viděl si v ní smysl. Při práci na projektech se budeš neustále učit nové věci o energetice. O reálných projektech s přesahem na celý sektor nebudeš slýchat jenom od kolegů – budeš na nich dělat každý den.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky, takže rádi uvítáme super týmového hráče.

Jak se ti odměníme

Nástupní plat 43 000 korun měsíčně a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • 27 000 ročně v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • pravidelný kariérní postup - jak v rámci tvých znalostí a dovedností, tak v naší interní organizační struktuře
 • školení, certifikace a neomezený přístup do Udemy
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • kanceláře v centru Prahy a hybridní režim práce v kombinaci office / home-office
Nastavení cookies